האוצר: סטופ מושן מפנקייקים ועוד דברים יפים שמצאנו באינטרנט

הדוגמנית ההורסת מצחוק של וולמארט, אפליקציה שמחליטה בשבילכם באמצעות תורת הקוונטים ושירותים בהשראת "ריק ומורטי". כנסו, כנסו

מתוך "Max’s Journey to the Moon"
מתוך "Max’s Journey to the Moon"
27 בפברואר 2020

האפליקציה

טיפול בפומו בחסות תיאוריית הקוונטים
אתם עומדים בפני צומת דרכים: האם ללכת למסעדה או לבשל בבית? האם להתפטר או להשאר בעבודה? לפי האפליקציה Universe Splitter אתם יכולים לעשות את שניהם, ובקלות, על ידי פיצול היקום. הנה ההסבר: האפליקציה מאפשרת להזין שתי אפשרויות של נתיבים לפעולה. בלחיצת כפתור האפליקציה משגרת את שתי האופציות למחולל קוונטים בג'נבה, שמשגר בתורו פוטון למראה חד כיוונית. הפוטון, בו זמנית, גם יתקל במראה וגם יעבור דרך המראה. היקום יפוצל. תוך כמה שניות מתקבלת תוצאה, המכריזה באיזה משני היקומים אתם נמצאים, ולכן איזו פעולה עליכם לנקוט. במילים פשוטות – האפליקציה תחליט בשבילכם מה לעשות, תוך הבטחה שהיקום בזה הרגע פוצל וביקום המקביל בחרתם באופצייה השנייה.

אפליקציית Universe Splitter
אפליקציית Universe Splitter

צרכי העיצוב

שירותי קומפוסט מעוצבים
צופי "ריק ומורטי" מכירים את הפרק בו ריק חושף את שירותי הקקי המושלמים שלו – פינה כל כך מושלמת, כל כך מבודדת, שרק שם הוא רוצה לעשות צרכיו. השירותים של בית המלאכה zeltini הם מעין וריאציה שלהם בחיים האמיתיים. מדובר בתא שירותים חיצוני לבית, הכולל בין היתר חלון לנוף, מערכת קומפוסט וגינת פרחים על הגג. הצרכים שנעשים בשירותים מהווים קומפוסט עבור הפרחים בגינת הגג, שבעזרת מערכת האוורור המחוברת אליה מפיצים את ריחם הטוב הישר אל תוך תא השירותים. המילה שאתם מחפשים היא וואו.

חכו רגע לפי שאתם נכנסים. שירותי הומפוסט של zeltini (צילום מסך מהאתר)
חכו רגע לפי שאתם נכנסים. שירותי הומפוסט של zeltini (צילום מסך מהאתר)

האנימציה

סטופ מושן מפנקייקים
"Max’s Journey to the Moon" הוא סרט סטופ מושן קצר ומרשים להפליא שנוצר בעזרת כ-600 פנקייקים. הסרטון יצא ב-25 בפברואר, שהוא התאריך, כך מסתבר, של יום הפנקייק הבינלאומי.

הסרט הקצר

חנות הווידאו האחרונה
מאז שנת 1982 פועלת בבריסטול שבבריטניה החנות th Century Flicksי20 חנות להשכרת וקניית סרטי וידיאו. בעוד נטפליקס ודומיה חיסלו אימפריות כמו בלוקבאסטר, החנות הבריטית הקטנה נשארת לעמוד בגבורה, בין היתר בשל אולמות הקולנוע הפרטיים שהיא מציעה וקהל חובבי קולנוע נאמן. בסרט קצר של שמונה דקות, "The Last Video Store" שמו, מגולל הבמאי ארתור קאוטי (Arthur Cauty) את סיפורה של החנות וצוות העובדים שלה, ולמה, למרות הכל, היא עוד רלוונטית.

היצירה

זכרונות רקומים
לאחר מות אמה של ססיל דוידוביצ'י (Cécile Davidovici), האמנית והקולנוענית הצרפתייה חזרה לקלטות הביתיות שהוריה צילמו. המפגש המחודש עם זכרונות ילדותה הולידו את הסדרה "<<1988", שמונה רקמות של רגעים מתוך הקלטות הביתיות האלה. התוצאה יפהפיה ומרגשת. שווה לעקוב אחריה גם באינסטגרם.

 

הקמפיין

הדוגמנית של וולמארט
שרלין, עובדת וולמארט מבוגרת וחביבה למראה, זכתה לוויראליות מפתיעה בעקבות סדרת תמונות שעלו בפייסבוק של וולמארט. בתמונות שרלין מדגמנת ביצירתיות הומוריסטית את המוצרים השונים בחנות. מה שנקרא, קנינו.

פורסם על ידי ‏‎Yahoo News Australia‎‏ ב- יום שבת, 15 בפברואר 2020

“National Tortilla day”Somebody please come snag these chips before Charlene eats them all! ???????? looks like a party in electronics.Come visit our Grocery Department for all your tortilla needs.

פורסם על ידי ‏‎Walmart North East‎‏ ב- יום שני, 24 בפברואר 2020

What’s today?National Dont Cry Over Spilled Milk Day!At your local North East Walmart.

פורסם על ידי ‏‎Walmart North East‎‏ ב- יום שלישי, 11 בפברואר 2020

Less than 2 hours till the big game!Are you ready for some football?At your local North East Walmart.

פורסם על ידי ‏‎Walmart North East‎‏ ב- יום ראשון, 2 בפברואר 2020