ותודה לקורונה: דיוויד אטנבורו ילמד את הילדים שלכם גיאוגרפיה

תוכנית הלימוד הווירטואלית החדשה של ה-BBC כוללת עוד מפורסמים שילמדו בתחום ההתמחות שלהם. הגיע הזמן לרענן את הלימודים בבית

דיוויד אטנבורו (צילום: Getty Images)
דיוויד אטנבורו (צילום: Getty Images)

דיוויד אטנבורו, חלוץ סרטי הטבע בן ה-93 ואחד משדרני הטלוויזיה המפורסמים בעולם, עושה הסבה לחינוך – ואתם יכולים להודות לקורונה. את הקול שלו אתם ודאי מכירים מסדרות הטבע "הכוכב הכחול", "עולם מופלא" או "כוכב הלכת המופלא", ועכשיו תוכלו לתווך אותו לדור הבא.

הנושאים שבהם יעסוק אטנבורו בסרטוני הלימוד שלו הם, בין היתר, מפת העולם, התנהגות בעלי החיים ואוקיינוסים – והכל במסגרת תוכנית הלימוד הווירטואלית החדשה של ה-BBC, שנקראת "Bitesize Daily" ונועדה להקל על ההורים מאותגרי הלמידה מהבית בימי הבידוד.

מתוך "הכוכב הכחול 2"
מתוך "הכוכב הכחול 2"

אטנבורו הוא רק אחד מהשמות המפורסמים שייקחו חלק בתוכנית. נוסף לו יהיו גם הכדורגלן כוכב מנצ'סטר סרחיו אגוארו, שילמד את הילדים כיצד לספור בספרדית; פרופסור בריאן קוקס שילמד מדעים; חבר הפרלמנט הבריטי לשעבר אד באלס שילמד מתמטיקה; השחקן דני דייר, צאצא ישיר של המלך אדוארד השלישי, שילמד היסטוריה; השחקנית ג'ודי ויטאקר ("ד"ר הו") שתפציע מדי פעם בשיעורים, והמוזיקאית מייבל וחבר וואן דיירקשן לשעבר ליאם פיין שילמדו מוזיקה.

השיעורים, פרי שיתוף פעולה עם מומחי חינוך, זמינים לצפייה באתר (בישראל נדרש VPN). שנסו מותניים, הדליקו את הילדים ועל הדרך הם ילמדו קצת אנגלית. היש יותר מושלם מזה?