דייט בחשכה: הליין שלא יגלה לכם את זהות הדי.ג'יי עד למסיבה

ליין חדש בברקפסט קלאב יארח די.ג'ייז חצי מוכרים מחו"ל. הקאץ' - זהות האורח תתגלה רק במסיבה עצמה

ברקפסט קלאב
ברקפסט קלאב
7 באוגוסט 2014

המצב הביטחוני בקיץ האחרון פגע בין השאר גם בסצנת חיי הלילה המקומית. הביטולים הרבים מצד אמנים ודי.ג'ייז מחו"ל הפנו תשומת לב מחודשת לעובדה שפולחן ההד ליינרים מחו"ל הפך למוגזם. כעת מגיעה תגובת נגד לאופנת הניים דרופינג הלילית הזו בדמות ליין חדש בברקפסט קלאב שייקרא בפשטות "?" ואליו ייאלצו להגיע הבליינים בלי מידע מקדים מי הוא הדי.ג'יי שינגן באותו ערב.

"הסטנדרט במסיבות נהיה ששבועות לפני האירוע מאכילים את הקהל בפייסבוק בלינקים לבוילר רום שלו, לקטע מופתי שיצא לו ב־99 ועוד כל מיני הצדקות או הוכחות למיניהן ללמה הוא טוב", מסביר אור מגל, הבוּקר של המועדון. "ב־? אנחנו פשוט יכולים להבטיח שיהיה כיף. אנחנו מצפים שהקונספט השונה הזה יצור אינטראקציה קצת שונה בין הבליינים למועדון".

קונספט הליין הסודי כבר קיים בעולם. הדוגמאות היא הליין הומופאטיק בברלין. מסיבותיו החודשיות של הליין נמשכות יומיים־שלושה וזהות התקליטנים בו נותרת עלומה לגמרי עד הגעתם לעמדה. העובדה שלרוב המוזיקה מצוינת, והמסיבות תמיד מוצלחות בזכות הקהל האופנתי והמתחם המיוחד של מועדון אבוט בלנק"- מביאה קהל רב גם בלי שמות גדולים כמקפצה.

גם בברקפסט מקווים ליצור אמון שכזה: "מאז הפתיחה המחודשת ימי שישי בברקפסט קיבלו חותם מסוים ונראה לי שהקהל יודע ומעריך את הבחירות המוזיקליות שלנו. הבליינים צריכים לסמוך עלינו שנמשיך לספק את הסחורה, ואנחנו צריכים לסמוך על הבליינים האינטליגנטיים שלנו שימשיכו להתייחס ברצינות. עם כמה שאנחנו מעריכים ואוהבים די.ג'ייז מקומיים, בליין הזה נארח אמנים מחו"ל בסדר גודל שונה כל פעם, רק בלי כל הטררם שמתלווה לכך בכל פעם".

 "?", שישי 23:00, ברקפסט קלאב