דייט רשעון: אתם במערכת יחסים, האם מותר להפר בינג׳ משותף?

בינג' משותף הוא פסגת האושר הזוגית המתמשכת, אבל באילו תנאים מותר למעול בבן הזוג ולהמשיך בלעדיו? לנו התשובות

דייט ראשון
דייט ראשון
18 במרץ 2019

בינג' (או צפיית רצף על פי האקדמיה, למחמירים) הינה צפייה מרתונית בסדרה, ביחד או לבד, שמזוהה עם המושג השגור אצל המיליניאלס "נטפליקס אנד צ'יל". כבר טענו כאן בעבר שבינג' הוא לא בילוי זוגי ראוי, אבל כשהשגרה נותנת אותותיה והחורף מסרב להראות סימני עזיבה, התיישבות מול הטלוויזיה הופכת לתשובה הכי לגיטימית ל"מה בא לך לעשות היום"?

לא משנה מה הז'אנר המועדף עליכם, לבינג' כלל אחד ברור וידוע לכל – אסור להמשיך לראות את הסדרה שהתחלתם לראות יחד בהיעדר בן או בת הזוג. עם זאת, לפעמים בין הרצוי למצוי ישנם תרחישים והיום נידרש להבין מהם.

 

"דייט רשעון שלום,
לאחר שלא הייתה יכולה יותר להכיל את ההייפ שנבנה סביב 'הכלה מאיסטנבול', אילצה אותי זוגתי לצפות עמה בסדרה בניסיון להבין האם הוא מוצדק. כותב שורות אלה לא האמין שזה יקרה לו, אבל נפלתי והתמכרתי לסדרה. נותרו לנו עוד 3 לפרקים חדשים לצפיה, אבל בת זוגי התחילה עבודה חדשה. היא חוזרת עייפה מדי ערב ובינתיים, הצפייה נדחיתה והניסיון שלי להתחמק מספוילרים במשרד הפך לבלתי אפשרי. עד מתי עליי לחכות לה?".

גזר הדין

ובכן, יש לבחון האם הבינג׳ שלכם מקיים את השילוש הקדוש: רלוונטיות – האם הסדרה משודרת בימים אלה, האם אתם יחד פחות מחצי שנה והאם הצפייה נדחית למעלה משבוע. במידה שמתקיימים שלושת התנאים, כלומר שלוש התשובות הן "כן" – המדור מאשר את המשך הבינג' ללא רגשות אשם.