דרסקוד 2018: המותגים השווים, טיפים חשובים והמלצות המערכת

טרס משחזרות את ההצלחה של העונה הקודמת עם שמלת מעטפת מעלפת, לצד מותגים לוהטים נוספים שיתכנסו ביריד האופנה בסוף השבוע

טרס לדרסקוד. צילום: יח"צ
טרס לדרסקוד. צילום: יח"צ
7 בנובמבר 2018

יריד הדרסקוד חוזר להקשות עליכן את הבחירה בסופ"ש השופינג המטורף שמגיע עלינו לכלותנו. במילים אחרות, אם לא מספיקה לכן חגיגת השופינג של חג השופינג הישראלי, הנה עוד לבטים להוסיף לעו"ש המתקשה שלנו.

יריד הדרס קוד יתקיים גם הוא בסופ"ש הקרוב (8-10/11), במסגרתו 50 מעצבי אופנה יתחרו על תשומת הלב שלכם ויציגו את קולקציות החורף שלהם בהנחות של עד 30%, ועד 70% הנחה על פריטים מעונות קודמות. אנחנו קיבלנו הצצה מוקדמת ויש לנו המלצה עבורכן.

https://www.instagram.com/p/Bb4EbYSDY7v/

ב־2017, כשהמותג המקומי TRES שחרר שמלה אדומה, פרחונית ומושלמת לאוויר העולם, היה ברור שנפל דבר בסצנת האופנה המקומית. כלומר, כבר לפני כן היה ברור שיש כאן משהו יוצא דופן כשטי שירט עם הכיתוב Le Club הפכה לוויראלית באופן לא צפוי. השמלה, לעומת זאת, קיבעה את המותג כמשהו הרבה מעבר לתופעה חולפת.

כעת, נוי גוז, נועה גור ודפנה פילוסוף – הנשים שמאחורי המותג – עושות את זה שוב. על הפרק: שמלת מקסי מעטפת ירוקה עם הדפס אבסטרקטי, חגורת קשירה וצווארון מחויט. מעבר לפרטים האלה, קשה לתאר במילים את האופן שבו הכל "יושב" יחד, ומייצר אלגנטיות וקוליות בלתי אפשריות שמאפיינות כמעט כל פריט שיוצא תחת ידיהן של השלוש. הדבר היחיד שלא מושלם הוא המחיר הגבוה יחסית של השמלה (1,100 ש"ח), אבל גם זה זוכה לסובלימציה מסוימת במסגרת יריד דרס קוד שייערך בסוף השבוע הקרוב (935 ש"ח).

טרס לדרסקוד. צילום: יח"צ
טרס לדרסקוד. צילום: יח"צ

על פי השלוש, ההדפס על השמלה הוא אינטרפרטציה להדפס הפרחים של העונה הקודמת, אלא שהפעם הן שאבו השראה מצמחייה פראית בשדה ומטפטים עם דוגמאות רפטטיביות, בסגנון המאפיין את העיצוב של שנות ה־70. מי שמעדיפה מיני או מידי תמצא אהבת אמת בדמות דגמים עם הדפסים שנראים כמו גרסה רכה ומופשטת של בגדי הסוואה או כאלה שמגדילים לכדי אבסטרקציה דימויים של פרחים. הסיבה לכל הטבע הזה, אומרות השלוש, טמונה בהשראה לקולקציה: אופנת מחנאות ומדי צופים בארצות הברית של שנות ה־70־80.

https://www.instagram.com/p/BprnuCenkR8/

כאמור, מי שידה אינה כבדה על הארנק תשמח לגלות עוד מגוון מעצבים ומותגים בדרס קוד שיעניקו הנחות על מרכולתם: אלף אלף, Northern Star, רובי סטאר, ג'ולייט ועוד שמות שיהפכו את ריקון העו"ש שלכם למרגש במיוחד.

דרסקוד. טווח מחירים- 150-1500 ש"ח. 8.11 חמישי: 17:00-22:00, 9.11 שישי: 10:00-18:00, 10.11 שבת: 10:00-20:00ף, דובנוב 8, ת"א, מחיר כניסה 15 ש"ח.