"האח הגדול" פרק 41: תעירו אותנו כשיגיע הגמר

הופעתם של סטפן ואמלי בן סימון, שהייתה הכל חוץ מפרסומת סמויה, הייתה מעצבנת כמעט כמו העובדה שכולם נהיו נחמדים אחד לשני. וואלה, לא קנינו. "האח הגדול" פרק 41

סטפן ב"אח הגדול". פרסומת שהיא הכל חוץ מסמויה
סטפן ב"אח הגדול". פרסומת שהיא הכל חוץ מסמויה
19 באוגוסט 2018

פרסומות סמויות, שעם השנים הפכו באלגנטיות ל"תוכן שיווקי", הן מצרך בסיסי בתכניות ריאליטי. כבר למדנו לשחרר וזה לפעמים אפילו יכול להיות מצחיק, אבל מה שקרה אתמול היה פשוט מעצבן: סטפן לגר ואמלי בן סימון, המככבים בימים אלה בפרסומת שאתם כנראה מזמזמים שלוש פעמים ביום, השתלטו על חלק מאד גדול מאחת התכניות הכי פופולריות בישראל.

מה שהיה אמור לעבור לצופים חלק בגרון, שהרי מדובר בדמויות חביבות וכריזמטיות, נשאר תקוע שם מספיק זמן כדי שנתהה: הלהיט "קומסי קומסה" אמנם עומד כיצירה מוזיקלית בפני עצמו (תשאלו את החבר'ה בגלגל"צ), ושם המותג שאותו הם מפרסמים לא נאמר (כאילו שהיה בכך צורך), אבל בשורה התחתונה קיבלנו פרסומת שהיא הכל חוץ מסמויה, במעטה של חמידות, שבאה על חשבון חלק גדול מהפרק.

הדיירים לומדים את צעדי הריקוד (מתוך "האח הגדול")
הדיירים לומדים את צעדי הריקוד (מתוך "האח הגדול")

בפרקים הקודמים של "האח הגדול":
פחות מחודש לגמר וזה מה שקיבלנו?
אלי חשף את הצד הנסבל שלו
האם סימה באמת השתנתה?

אז מה בכל זאת התרחש בשאר הזמן? האמת שלא הרבה. הדיירים התנהלו באידיליה ובשלווה, תוך פרגון וכבוד הדדי, וזה היה מעניין כמו לצפות במירוץ אופניים. שבועיים לפני הגמר הבית כולו כוסה בקיא ורדרד של דובוני אכפת לי וכולם היו נחמדים אחד לשני – אפילו מירב ואביבית (!). בשיחה על אמהות מירב ציינה שאביבית תהיה אמא טוטאלית בקטע מפחיד, ולפני כן פרגנה שהקציצות שהכינה נדירות. אבל בשבילנו זה מעט מדי, מאוחר מדי ומשעמם הרבה יותר מדי. סורי, אנחנו טיפוסים שנוטרים טינה – לשחרר ולדלג מעל דברים זה לא ממש הקטע שלנו.

מירב, הגרסה הנחמדה (מתוך "האח הגדול")
מירב, הגרסה הנחמדה (מתוך "האח הגדול")

עכשיו כשהסוף קרוב כל כך, הדיירים נהנים מכמה ימים עמוסים בשיגועים בחסות האח – הפחדות בלילה ברמת ציז'בטים במחנה קיץ בצופים (שהובילו לצרחות אימים מצידה של מירב, לשם שינוי לא כחלק מריב פלצות), צילומי הקליפ עם סטפן ולימודי הכוריאוגרפיה, ובאופן כללי – האווירה שמחה ומבודחת במיוחד.

גם מדהים לגלות עד כמה השהות בבית הופכת להיות כל עולמם של הדיירים. הנה, מריה הסגורה מצהירה כמה היא אוהבת את כולם ושהייתה רוצה להישאר בבית לנצח – אפילו שיש לה בן זוג, משפחה וקריירה בחוץ. אם הדבר הזה השפיע אפילו עליה, מה נותר לומר?

ולמישהו יש במקרה שרשרת שום או כישוף יעיל נגד עין הרע? פשוט ישראל ממש זקוק לאחד מאלה, כי כולם פותחים עליו עיניים במופגן משום שהבטיח את מקומו בגמר. אגב הבטחות, ישראל גם זרק בפני האח שמחכה לו חברה בבית, ואת שאגות השמחה של מגי ניתן היה לשמוע בכל פינה בארץ ובחו"ל.

בקיצור, השבוע תיסגר חמישיית הגמר. אנחנו מהמרים שרועי ואדל ימצאו את עצמם בחוץ, וכי אביבית, אליאב, מריה ומירב יצטרפו לחמם את כסאות הגמר לצידו של ישראל – שייקח את כל הקופה. ובחמש מילים: עד מתי הראשון לתשיעי 2018?!

עתידות

לרועי ומריה יירד האסימון שהקשר החברי שלהם לא יוכל להתקיים בחיים האמיתיים והם ינהלו שיחת פרידה קורעת לב. הכינו את הממחטות.

מחפשים סדרה חדשה? בואו לדבר על זה בקבוצת הטלוויזיה של Time Out, "מה רואים היום?"

רוצים להתעדכן ראשונים בכל מה שחם בתל אביב? הורידו את האפליקציה שלנו!
להורדה לאייפון | להורדה לאנדרואיד