האלבומים החדשים והשווים של קיץ 2019 (והופעה אחת שאסור להחמיץ)

החדש של להקת הפסיכדליה האהובה, אלבום ההיפ הופ שכולם מחכים לו והאלטר אגו החדש של מדונה: כל מה שכדאי לשמוע בקיץ הקרוב

מדונה (צילום: GettyImages)
מדונה (צילום: GettyImages)
29 במאי 2019

טיים אימפלה

מצד אחד קווין פארקר, מנהיג להקת הפסיכדליה המצליחה בעולם, איבד השנה את הבית שלו בשרפות בלוס אנג'לס באמצע כתיבת האלבום. מצד שני הוא התחתן. בריאיון ברולינג סטון הוא הבטיח ששני הדברים ייכנסו לאלבום החדש, שצפוי לצאת מתישהו הקיץ, וכן השפעות מגוונות שמגיעות עד מיט לוף (כן, עטלפים מהגיהינום וכל זה).

במהלך הקיץ

טיים אימפלה (צילום: Getty Images)
טיים אימפלה (צילום: Getty Images)

מדונה – Madame X

כן כן, אז היא זייפה באירוויזיון, לאף אחד זה לא באמת מזיז. אלבום האולפן ה־14 של מלכת הפופ, "Madame X", מציג את האלטר אגו החדש־ישן שלה (היא טוענת שהיא קיבלה את השם הזה בגיל 19 מהמורה שלה למחול), והוא הולך להיות מדובר הרבה יותר מ־15 דקות השפל שלה בתחרות הזמר והריקודים.

14.6

מדונה – Madame X
מדונה – Madame X

פליימינג ליפס – King's Mouth

20 שנה אחרי המאסטרפיס "The Soft Bulletin" ואחרי עשור של פול גז על דוושת הפסיכדליה הניסיונית, וויין קוין וחבורתו, שבלעדיהם לא היו לנו MGMT או טיים אימפלה, חוזרים למלודיות היפות ולצבעוניות מרגיעה יותר של ימי "יושימי" העליזים בתחילת השנות האלפיים עם אלבום קונספט על מלך שמקריב את עצמו כדי להציל את העיר שלו ועם קריינות של מיק ג'ונס מהקלאש.

19.7

צ'אנס דה ראפר

אחד האלבומים הכי מצופים בהיפ הופ ובכלל אמור – על פי צ'אנס עצמו – להגיע לשירותי הסטרימינג שלנו ביולי. שם עדיין אין וגם תאריך רשמי לא, אבל האלבום ככל הנראה יכלול שיתופי פעולה עם צ'יילדיש גמבינו וקניה ווסט, וזה מספיק בשביל להדליק אותנו.

במהלך יולי

צ'אנס דה ראפר (צילום: Getty Images)
צ'אנס דה ראפר (צילום: Getty Images)

ג'ניפר לופז בפארק הירקון

תראו, לא צריך להגיד על זה הרבה נכון? גם הציניקנים הגדולים ביותר יודו שלפזז לצלילי "ג'ני פרום דה בלוק" באוגוסט זה לא הדבר הכי גרוע שהם יכולים לעשות עם הזמן שלהם. לופז תגיע לישראל לראשונה כחלק מסיבוב הופעות בינלאומי שמוקדש ליום ההולדת ה־50 שלה. כן, קראתם נכון – 50.

1.8, פארק הירקון, החל מ־365 ש"ח

ג'ניפר לופז (צילום: Getty Images)
ג'ניפר לופז (צילום: Getty Images)