החוק החדש באחד המועדונים הכי חשובים בתל אביב

מועדון הבלוק, הידוע בקנאותו לתרבות הבילוי הודיע על איסור חדש בתחומיו: מסטיקים לא עוברים סלקציה. מתי החוק נכנס לתוקפו ומה יקרה למי שיעבור עליו?

הבלוק. צילום: יח"צ
הבלוק. צילום: יח"צ
24 בדצמבר 2018

 

מסטיקים לא עוברים סלקציה: מועדון הבלוק, שהיה חלוץ בעירנו באיסור על שימוש בסמארטפונים ברחבת הריקודים הודיע היום (שני) על חוק חדש – החל מסוף השבוע הקרוב תיאסר הכנסת מסטיקים לכל המועדון. למרות שלעיסת מסטיקים מעלה קונוטציה של חוסר נימוס, הפעם זו לא הסיבה.

>> 10 שנים לבלוק: איך משמרים את הוויב? 

"הודעה חשובה – בעקבות תלונות רבות של בליינים, כמו גם נזק מתמשך לקירות ולרצפת המועדון, לריהוט ולציוד הסאוד והתאורה, החלטנו שהגיע הזמן לעשות שינוי", נכתב על ידי ההנהלה בעמוד הפייסבוק של הבלוק. "החל מיום שישי הקרוב לא תתאפשר כניסה למועדון עם מסטיקים. מי שיעבור על החוק יורחק מהמועדון ללא החזר כספי". בנוסף, הועלתה תמונה שמראה את הנזק שנגרם על ידי המסטיקים שנזרקו על הרצפה והפכו לגושים שחורים שאפילו שילוב אקונומיקה, סודה לשתייה ושפכטל עצום יהיה כרוך במאמץ רב להסירם. צרכני הסמים למיניהם יצטרכו כעת למצוא תעסוקה אוראלית חלופית.

איכס. מסטיקים שהפכו שחורים על רצפת רחבת הבלוק (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של המועדון)
איכס. מסטיקים שהפכו שחורים על רצפת רחבת הבלוק (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של המועדון)

 

מסטיקים החוצה (Shutterstock)
מסטיקים החוצה (Shutterstock)

הבלוק הוא אחד מהמועדונים המחמירים ביותר (בקטע טוב) בכל הנוגע לתרבות הבילוי. "בממוצע, מורחק מישהו בגלל תלונה על הטרדה מינית אחת לשבוע. אנחנו מזמינים משטרה בכל פעם, על אף שלרוב המוטרדות או המוטרדים לא רוצים להתלונן", אמר לנו בערב ירון טראקס, הבעלים. "כל הזמן יש מעקבים של מנהלי ערב ומאבטחים, גם דרך מצלמות וגם פיזית". ההקפדה על הנהלים הללו מצטרפת כאמור לאיסור על שימוש בסמארטפונים על הרחבה. מי הבא בתור?