אורגיית גיבורי העל: זה הולך להיות פרק הטלוויזיה הכי בוטה אי פעם

לפחות הומלנדר נראה שמח מזה. "הבנים", צילום מסך/ אמזון פריים
לפחות הומלנדר נראה שמח מזה. "הבנים", צילום מסך/ אמזון פריים

אחת הסדרות הכי מהנות על המסך, "הבנים", סוף סוף מקיימת הבטחה שנתנה עוד בעונתה הראשונה - השבוע היא סוף סוף תציג את הפרק המצופה "Herogasm", שכולל פסטיבל אורגיה חולני בכיכובם של גיבורי העל של הסדרה. הנה כל מה שאנחנו יודעים על הפרק הפרובוקטיבי

"אזהרה: הפרק הזה מציג סופר-אורגיה ענקית, חדירה אווירית, הטלת מומים מבוססת-דילדו, חומר סיכה חזק במיוחד, פאלוסים מנטיפי קרח וקללות. הוא לא מתאים לצפייה של אף קהל". במילים האלו נפתח הפרומו לפרק הקרב ובא של "הבנים", שצפוי לצאת לשירות הסטרימינג ביום שישי הקרוב (24.6). ותאמינו לנו, הם לא מגזימים.

הפרק המדובר, שישי מתוך שמונה שצפויים לעונה הנוכחית, נקרא "Herogasm", וכיאה לשמו – הוא צפוי להיות בוטה במיוחד. בכל זאת, מדובר בסדרה שכבר בחמש הדקות הראשונות שלה מציגה אישה מתפוצצת לרסיסים, ושהחלה את עונתה השלישית עם גיבור על דמוי אנטמן שזוחל לתוך חור השופכה של אדם אחר כחלק ממשחק מיני, ואז גדל ברגע ומפוצץ את הפרטנר שלו מבפנים. היי, מה אתם מזועזעים? בחרתם להיכנס לאייטם על אורגיית גיבורי על, זה המחיר.

הפרק המדובר מבוסס על קו עלילה של מיני-סדרה של שישה ספרי קומיקס בשם Herogasm, שכתב יוצר "הבנים" המקורי, גארת' אניס, ב-2009. קו העלילה הזה נחשב לאחד הפרובוקטיביים ביותר בסדרת הקומיקס, ומציג – בין היתר – פסטיבל אורגיה שנתי שמאורגן על ידי תאגיד גיבורי העל "ווג", סוג של חופשה מטעם החברה לאנשים ש"מצילים" את בני האנוש ביום יום. בקומיקס, האירוע מתקיים באי מבודד, בו כל גיבורי העל נפגשים לחגיגה הדוניסטית חסרת גבולות חוקיים ומוסריים כאחד.

הטיזינג לקראת פרק ההירוגזם הוא ארוך ימים ומתחיל עוד מהעונה הראשונה, אז אריק קריפקי, השואוראנר של הסדרה, הבטיח שאם "הבנים" תשרוד עד עונתה השלישית, אנחנו הולכים לראות גיבורי על מנצלים את כוחותיהם לטובת אקטים בוטים שאנחנו, בני האדם הפשוטים, לא יכולים לדמיין. "הרווחתם את זה, זה מגיע לכם, ואתם הולכים לקבל את זה", אמר קריפקי כשנשאל על הפרק המובטח בראשית העונה.

השחקן ג'נסן אקלס, שהצטרף העונה לסדרה בתפקיד סולג'ר בוי, סיפר במהלך סרטון של ואנטי פייר שחוויית הצילום עצמה לא היתה פשוטה. "אפילו הבימאי היה כזה 'אני כבר לא יודע מה אני מצלם יותר'. הצוות שלנו נראה בטראומה. אתה לא יכול שלא לראות את זה. משחת השיניים הזו לא תחזור לתוך השפופרת".

"הבנים" זמינה באמזון פריים, פרק חדש מדי יום שישי