משקפופרים: 
זו הבשורה הטובה ביותר שתקבלו הקיץ

כל מי שמרכיב משקפיים מכיר את הצרה 
שבלמצוא משקפי שמש אופטיים. להסתנוור 
או להיתקע בקיר? Ray-Ban מוודאים שזה 
לא יקרה יותר

חדשות טובות! צילום: שאטרסטוק
חדשות טובות! צילום: שאטרסטוק
29 ביוני 2017

כל מרכיב משקפיים מכיר את הצרה הזאת: מציאת מסגרת משקפי שמש שיושבת עליכם בול וקבלת הבשורה הכואבת (והמקוממת יש לציין), שאין אפשרות לייצר לה עדשות מרשם אופטיות. אנחנו יודעים, אנחנו כואבים בדיוק כמוכם, בייחוד עכשיו כשהקיץ הגיע ואנחנו נאלצים לבחור בין משקפי השמש האופטיים האיומים שלנו מ־2013 לבין הסיכוי שניכנס בקיר או בהולך רגל. מזל ש־Ray-Ban החליטו לפתוח לנו את הקיץ בבשורה משמחת: הם נכנסים לתחום עדשות המרשם האופטיות ומציעים את מגוון המסגרות האהובות שלהם עם עדשות אופטיות – למשקפי ראייה וגם למשקפי שמש.

גם לנו מגיע Ray-Ban. צילום: שאטרסטוק
גם לנו מגיע Ray-Ban. צילום: שאטרסטוק

מה זה אומר? שאנחנו לא צריכים להתפשר עוד על גון העדשות של משקפי השמש האופטיים ושנוכל לשמר את הצבע המקורי של העדשות. בניגוד לתהליך המוכר שבו בחרנו משקפיים מושלמים וקיבלנו גרסה משונה שלהם עם עדשות שלא הותאמו להם ב־100 אחוז. משקפי הטייסים, וייפייר, קלאבמסטר ועוד מגוון מעיצוביו האהובים של המותג – כולם משמרים את מראה העדשה וגוניה, כולל הלוגו של Ray-Ban, שבינינו, הוא גורם מכריע בבחירת המשקפיים. נוסף על כך, לטובתם של מרכיבי המשקפיים Ray-Ban  מאפשרים להזמין גם עדשות משקפי ראייה מקוריות (כולל הלוגו, אל תדאגו).

[tmwdfpad]אז איך זה עובד? פונים לחנות מורשה של Ray-Ban, בוחרים את המסגרות שאתם אוהבים (כן, אנחנו לא צוחקים, פשוט תבחרו מה שאתם אוהבים) ועוברים בדיקת ראייה. זה הכל. מפה יעבירו את המרשם שלכם באמצעות אתר ייעודי למעבדות Ray-Ban שבאיטליה, שם יתבצע ייצור של משקפיים המותאמים רק עבורכם. תוך כמה ימים יגיעו המשקפיים החדשים שלכם במשלוח אקספרס היישר מארץ המגף. אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל אנחנו כבר מחכים לפעם הבאה שבה נצטרך לשלוף את משקפי השמש שלנו (ופשוט לראות טוב, ולהיראות טוב לא פחות).