ההודנא הוא הוכחה מושלמת לדימוי של פלורנטין כבירת הסטלה המקומית

מנות שנראות כמו תכולת מקרר של רווק חובב מזון קפוא ואורחים שמתלבשים פחות טוב מכם. כתבתנו נשלחה להשתכר בהודנא ומצאה את הבר עם הכי פחות פוזה בעיר

הודנא (צילום: יח"צ)
הודנא (צילום: יח"צ)
7 במרץ 2019

עבור מי שהזדמן לה לבקר בדירת ארבעה שותפים בפלורנטין הנמצאת בבניין מתפורר, עמוסה בגרילנדות ועם חדר שירותים שנראה כאילו גם השבוע אחד מבני הבית דילג על תורנות הניקיון שלו – בילוי בהודנא לא יהיה זר.

אנחנו צועדות אל חלקו הפנימי של הבר שמזכיר סלון ביתי. מאחורינו מוקרן משחק כדורגל. זה לא מפריע למבלים להסביר פנים ולחייך אלינו בעודנו פושטות את המעילים ומתיישבות. לא עובר זמן רב עד שמלצר חייכן ניגש, מתיישב לידנו ושואל מה נרצה להזמין. "הוא כמו שותף של חברה שלך שנחמד אלייך למרות שאת לא מכירה אותו", לוחשת לי בת לווייתי ומצהירה באוזני המלצר שלא תזמין בירה תוצרת הארץ בגלל חברותה ב־BDS. "סתם רציתי לבדוק מה דעתם על שמאלנים", היא לוחשת שוב. המלצר מתעלם באדישות, ונוסף לחצי גולדסטאר בשבילי וחצי פאולנר בשבילה מזמין אותנו לצ'ייסרים על חשבון הבית.

בנוגע לאוכל המלצר אומר שאנחנו יכולות להזמין אדממה, חומוס, צ'יפס, לאבנה ושאר מנות שנשמעות כמו תכולת המקרר של רווק חובב מזון קפוא או לחלופין רשימת מבצעים ברשת ויקטורי. בסוף בחרנו באדממה, בחירה תמוהה גם בדיעבד. אנחנו מזמינות עוד שני סיבובים של צ'ייסר קמפרי.

המשחק גווע ומתחלף בפלייליסט אקלקטי הנע בין טרנסים, שירים ישראליים מהניינטיז ולהיטים נבחרים בלעז. כל הגברים חתיכים והנשים בקפוצ'ון ונעלי בלאנסטון. אף שהגענו בבגדינו הרגילים אנחנו מרגישות, באופן מרענן במיוחד, אובר דרסד. המסקנה היא שמדובר במקום הכי נטול פוזה בעיר, שסטלן עם רסטות ייהנה בו באותה המידה כמו רמת שרונית שחזרה לפני שלוש שנים מהטיול ששינה אותה בהודו.

חשבון: 147 ש"ח
הווייב: דירת ארבעה שותפים בפלורנטין
מרים: מלא חתיכים
מוריד: ריח של ג'ין וגרביים
מתנגן: מוזיקה של מסיבת טבע
מה חוגגים: שובו של חבר מהודו

הודנא, אברבנאל 13, תל אביב