אקספרס של חצות (או דייט של בוקר)

מיזם חדש ומשובח יאפשר לך סוף סוף להגיע לדייט עם אייליינר מושלם. גם אם בורכת בזוג ידיים שמאליות

אייליינר מושלם ב"קוקטה סלון אקספרס"
אייליינר מושלם ב"קוקטה סלון אקספרס"
8 בספטמבר 2013

טרנד האקספרס שהתפשט בעיר כהרפס לאחר ליל סילבסטר מוצלח, משול לסיפור אהבה אורבני: בהתחלה רצינו לפגוש בו כל יום, סיפרנו עליו לחברות בהתרגשות, והנוכחות שלו בחיינו גרמה לנו קצת יותר להשקיע בעצמנו; אחר כך התרגלנו, ראינו שיש לא מעט כמותו, ומדי פעם פנטזנו על קוויקי אצל אחר; ובוקר אחד התעוררנו והבנו שלא מדובר בכזאת מציאה, ושהוא בכלל לא מי שחשבנו שהוא, ובעיקר שמערכת היחסים שלנו איתו עולה לנו ביוקר.

לימור חייל – מעצבת שיער, מאפרת ויזמית שיכולה ללמד את וונדר וומן דבר או שניים על גירל פאוור – הבינה שהטרנד הזה, ששלח את כולנו למכוני המני־פדי־פן למיניהם, החטיא את מטרתו הראשונית: לאפשר לנו להרגיש מהממות במינימום זמן וכסף. את הקילומטרז' שצברה במשך השנים בהפקות אופנה, שערי מגזינים וקליינטורה ברנז'אית צמודה היא החליטה לתרגם למיזם חדשני שעלול, בקלות, להפוך להתמכרות החדשה שלנו.

קוקטה סלון אקספרס – פנינה מעוצבת שבה יינתנו שירותי ביוטי מיידיים ומהירים לנשים שרוצות להשיג את המראה המושלם בלי לשרוף את היום או את האשראי. בתפריט: איפור אקספרס על כל מרכיביו: מריחת אייליינר, קיבוע ליפסטיק, איפור גבות ומסקרה – כל אחד מהמרכיבים מתומחר באופן הוגן עד גיחוך (10־50 ש"ח) – ועיצוב שיער אקספרס שיוציא אותך יותר במראה סטרייטי מרושל, פחות במראה אולמי בונבון המטורלל (40־60 ש"ח).

"תודעת האיפור בארץ מאוד התפתחה, אבל נשארה בנישת האירועים, מה שגורם לתחום להיות ממותג בצורה יוקרתית, וללא סיבה", סיפרה לי חייל בעודי מתלבטת אם לנשק את כפות רגליה או סתם לתלות פורטרט שלה מעל המזוזה, "המאפרת פוגשת את הלקוחה בביתה באופן חד־פעמי, והאירוע הזה לא יסתיים בפחות מ־400 ש"ח. זה ממש לא חייב להיות ככה. בחורה הרי לא מחכה לאירוע בשביל לעשות פן, אז למה היא צריכה לחכות לאירוע בשביל להתאפר?”

תעצב לך את הוודג'. לימור חייל
תעצב לך את הוודג'. לימור חייל

כי זה קצת טייקוני מצדנו ללכת למאפרת לפני ראיון עבודה, דייט או התמסטלות בבר השכונתי.

“ואת זה אני רוצה לשנות. כל אחת שתיכנס לפה תוכל לשדרג את ההופעה שלה במינימום זמן ובמחירים סבירים".

וכשלימור אומרת סבירים, היא לא עושה זאת בשביל הנימוס. כך, למשל, תוכלו להתפנק במריחת אייליינר (15־25 ש"ח בהתאם לסגנון), במריחת לק (30 ש"ח) ובפן על הדרך (50־70 ש"ח). ב־180 ש"ח, המחיר הגבוה ביותר בתפריט טיפולי האקספרס, תוכלו לעוף על איפור, פן ולק. במילים אחרות: גם עיתונאית במקומון תוכל להרגיש טייקון בשיגעון.

מלבד הקונספט החדשני, במקום תוכלו ליהנות גם משירותים קונבנציונליים כמו תספורות, תסרוקות, איפור כלות ועיצוב גבות, כולם בניצוחה של חייל. אשת חיל.

 וככה היא עושה את זה (בתוספת דוגמנית משובחת במיוחד שעונה לשם ננה שרייר):

קוקטה סלון אקספרס, בעלי מלאכה 3, 4797699־052

לאתר של קוקטה לחצו כאן