טרופית יפה: הבר המושלם לדייטים מסתתר בכיכר דיזנגוף

הונולולו, הטיקי בר החדש בדיזנגוף, נראה כמו לוקיישן של קומדיה רומנטית. אולי יום אחד כשנשתפר גם אנחנו נהיה ראויות לשבת בו. ביקורת בר

הונולולו (צילום: אסף קרלה)
הונולולו (צילום: אסף קרלה)
11 ביוני 2019

ערב, חוץ. אדם סנדלר בתפקיד רואה חשבון יהודי מצליח שנמצא בחופשת קיץ לחופי הים התיכון. הוא לובש חולצת הוואי רחבה וחוצה מעבר חצייה בכיכר דיזנגוף. האוויר לח, הרחוב סואן ובלי ששם לב בחורה עם חזיית ספורט נתקעת בו עם קורקינט חשמלי. סנדלר נופל, הקורקינט צווח והבחורה מושיטה לו יד ועוזרת לו לקום. המצלמה מתמקדת בה. זו ג׳ניפר אניסטון בתפקיד מדריכת כושר בסווט שופ. הם מחייכים זה לזה והוא מזמין אותה לשתות משהו בבר ליד רב חן: הונלולו. המקום המושלם לקומדיה רומנטית.

הסיבות לכך פשוטות. ראשית מדובר בבר שמעוצב בקפידה. כל כך יפה. מזכיר דירה של זוג בצפון הישן או בלופט בפלורנטין, שהחיים שלהם מסודרים כל כך שבקושי יהיה לי על מה לדבר איתם (מתוך יראת כבוד). באי המקום נראים שמחים ובריאים בנפשם. כך איראה ודאי אחרי שאסיים את הטיפול אצל הפסיכולוגית. נוסף על הכל זה מקום מושלם לדייטים. בבר קוקטיילים מעולם לא חסר על מה לדבר. אם יש שתיקה מביכה אפשר תמיד לתהות על קנקנו של המשקה: ממה הוא מורכב, כמה הוא מתוק, האם הכוס שהוגש בה ראויה דיה. אפשר גם לייצר אינטימיות – רוצה לטעום משלי ואני אטעם משלך?

הונולולו (צילום: אסף קרלה)
הונולולו (צילום: אסף קרלה)

הזמנתי קייל מוחיטו (פלנטיישן 3, קוקי אמריקנו לבן, ליים, מיץ ירוקים בסחיטה אטית וסודה – 46) שהיה מרווה, חמוץ במידה ומרענן והבחור שאיתי התענג על דארק אנד סטורמי (סיילור ג'רי, גוסלינג, פלרנום, תומס הנרי ג'ינג'ר ביר, ליים – 49) שהזכיר בטעמו קרטיב קולה. השירות אדיב, המקום נקי ונעים ויש הרגשה איכותית. זה אמנם לא המקום הטבעי בשבילי לצאת אליו, אבל כשישבתי בו הרגשתי שלא בא לי ללכת.

הווייב: מסיבה בהוואי
מרים: העיצוב
מוריד: כולם יותר בריאים ממני
מוזיקה: פלייליסט בסניף של זארה
מה חוגגים: דייט עם יניב ממשאבי אנוש

בן עמי 13 תל אביב, 03-6328155