עם גיטרה ליד מדף החטיפים: יש הופעה ב-AM:PM, לא תבואו?

גם לכם מגיע לרבוץ! מתוך הקמפיין של AM:PM
גם לכם מגיע לרבוץ! מתוך הקמפיין של AM:PM

ביום שישי הקרוב תקבלו הזדמנות מוזרה שלא חשבתם בכלל שאתם רוצים - לצפות בהופעה מוזיקלית חיה בתוך סניף של אמפם. רשת ה-24/7 מנסה לפרוץ לאזורים חדשים עם אירוח של המוזיקאי ניית'ן רוד, שיגיע ביום שישי הקרוב (15.7) לנגן בין עגלת המאפים לקופות

יש כרטיס חבר מועדון? אוקי, ומה בנוגע לכרטיס להופעה? בצהריי שישי הקרוב לא תצטרכו את שניהם. טוב, אולי כרטיס המועדון ייתן לכם הנחות, אנא עארף. זו לא פרסומת, פשוט בא לנו שבזמן שאתם רצים לעשות השלמת קניות לשבת ששכחתם שאתם צריכים, תוכלו ליהנות מקצת מוזיקה חיה במקום אותו הפלייליסט הגנרי שמתנגן ברמקולים. והיא בחינם, אלא אם אתם מחשיבים את הכסף שתוציאו על נשנושים כי זה מתקיים באמצע פאקינג AM:PM.

ובכן, ביום שישי הקרוב תהיה לכם הזדמנות לחוות משהו שמעולם לא חשבתם שתחוו – הופעה חיה באמצע סניף AM:PM. ביום שישי הקרוב (15.7) בשעה 12:00 מוזיקאי האינדי-פולק ניית'ן רוד יבקר בסניף אמפם באלנבי, והפעם הוא לא בא לקנות ירקות במחיר של שכחתי-לקנות-אצל-הירקן, אלא כדי לנגן. מדובר בסניף הרחב שמתהדר גם בבר ישיבה בחזיתו, כך שסביר להניח שתוכלו לצפות בהופעה גם מחוץ לסניף, למרות שלמה תרצו לעמוד בשמש בצהריי היום כשאפשר להינות מהמזגן המפורסם של אמפם?

 

רוד, שהוציא את ה-EP הראשון שלו לפני כשנתיים, הוא מוזיקאי בצעדיו הראשונים (לפחות באופן פומבי), ולכן זה מפתיע וקצת משמח שרשת הסופרים טומנת את ידה גם בתחומי התרבות, ולא פותחת עם קלישאות פופ. עם זאת, אנחנו חייבים להודות שאחרי הצהרת האהבה של נונו לסניף הספציפי הזה, אנחנו מופתעים שהיא לא מופע הבכורה.

ההופעה תתקיים ביום שישי, 15.7, בשעה 12:00 בסניף AM:PM, אלנבי 115. כניסה חינם, כל השאר בתשלום, חטיפים 3 ב-10