טיים אאוט timeout

נשארים בבית: אתם תרצו להתכרבל עם ליין הבגדים של מועדון בית מעריב

| מאת: נועה בונה

בלייני בית מעריב, התפקדו: קולקציית הביגוד השנייה של המועדון רואה אור בימים אלה. החדשות הטובות: היא חינמית ורחבה יותר מהקודמת. החדשות המלחיצות: היא במהדורה מוגבלת

  • https://static2.timeout.co.il/media/2019/02/sizes/IMG_3418_h_wo_680_382.jpg
בלייני בית מעריב התפקדו. הקולקצייה החדשה כבר כאן. צילום: יוסי סבג

קולקציות בגדים במועדונים וברים אינן זרות לסצנת הבילוי בתל אביב. כבר חזינו בלא מעט כאלה בשנים האחרונות; הן לרוב חינמיות ושמורות לבליינים קבועים ומקומבנים שנמצאים במקום הנכון בזמן הנכון. אמת כואבת שלא מיטיבה עם פרחי הקיר שבינינו, אך נכונה.

אחרי הקולקציות האלמותיות של הכולי עלמא, הפרינטים של הבוקסא והפריטים של הדייגו סאן, אספני בגדי המועדונים העירוניים יכולים כעת לרדוף אחר הקולקציה השנייה של מועדון בית מעריב. הקולקציה החורפית כוללת סווטשירטס ומעילים עם הסלוגן הרשמי־לא רשמי וההיפסטרי משהו של המקום, "I should have stayed home".

לכו הביתה. צילום: יוסי סבג

לכו הביתה. צילום: יוסי סבג

הקולקציה החדשה של בית מעריב: דווקא לא מטיבה עם פרחי קיר. צילום: יוסי סבג

הקולקציה החדשה של בית מעריב: דווקא לא מטיבה עם פרחי קיר. צילום: יוסי סבג

"לא ציפינו שזה כל כך יתפוס וירוץ איתנו ככה, אבל זה מבורך", אומר דניאל פרנקל, אחד הבעלים, "אנחנו יכולים לפנק ככה את הקהל והחברים של המקום". הבחירה להוציא עוד קולקציה חינמית מגיעה אחרי ההצלחה של הקולקציה אשתקד, שכללה גם היא סווטשירטס ומעילי בומבר.

עוד כתבות מעניינות:

7 מותגים שאסור לכם לפספס ביריד דרס קוד סוף עונה
שרה שיר שמח: שטיחי הקיר שיגרמו לבית שלכם לחייך
ממעמקים: הסטייליסטית שהפכה פנינים מגולפות לעיסוק מעצים

הקולקציה החדשה של בית מעריב. צילום: יוסי סבג

הקולקציה החדשה של בית מעריב. צילום: יוסי סבגהקולקציה הקודמת נתפרה במיוחד בישראל, אך לדבריו של פרנקל השנה מלאכת הייצור בוצעה מעבר לים כדי לשחרר יותר פריטים לקהל. אנחנו מקווים שזה יחסוך מאיתנו את המבטים המתקנאים על אלה שכן הספיקו להניח את ידיהם (שוב) על הקולקציה החינמית.

הקולקציה החדשה של בית מעריב. צילום: יוסי סבג

הקולקציה החדשה של בית מעריב. צילום: יוסי סבג

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0