טיים אאוט timeout

אימת הדנים: הג'ינס הא-סימטריים שמעוררים בהלה ברשת

| מאת: גל פרייליך

הם אומרים נמוך, הם אומרים גבוה, עכשיו הם אומרים א-סימטרי. האם מעצבי האופנה משתמשים בג'ינס הכחולים כבכלי נשק עשוי כותנה שזורה?

  • https://static2.timeout.co.il/media/2019/01/sizes/קולאז-גינס-פחדים_wo_680_382.jpg
מי מפחד מהג'ינס? אילוסטרציה: מיכל רות

אם מצאתם עצמכם מבועתים מהבשורה על חזרתו של הג'ינס בעל הגזרה הנמוכה, כדאי שתתכוננו למהלומה נוספת. המעצבת האוקראינית קסניה שניידר פרסמה בעמוד האינסטגרם שלה תמונה של ג'ינס א־סימטרי פרי עיצובה וגרמה ללא מעט פיות להתעקם בחלחלה. שיקוץ הדנים הכחול משלב גזרה צמודה ברגל אחת וגזרת פדלפון רחבה בשנייה.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ksenia Schnaider (@kseniaschnaider) on

התגובות המזועזעות לא איחרו לבוא והמעצבת נדרשה לתת דין וחשבון על העניין: "רציתי לעשות את זה לפני כמה עונות, אבל חשבו שזו בדיחה ושאף אחד לא צריך ג'ינס כאלה", היא סיפרה למגזין Dazed, "בסוף החלטתי ללכת על זה – זה בהחלט משהו שיסובב לאנשים את הראש".

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ksenia Schnaider (@kseniaschnaider) on

יסובב את הראש או יגרום לו ליפול מהמקום; בשורות מהסוג הזה מתפקדות כמעין ניסוי חברתי המבקש לבדוק אם למעצבים עוד "יש את זה". וב"זה" אנחנו מתכוונים כמובן ליכולת לעשות לנו עודד אמר. אם לשפוט לפי התגובות ברשת, ההכרזה על שובו של הקורדרוי, ההתקמבקות של הצ'וקר ועוד מיני טרנדים העולים מן האוב מעוררים תגובות אמוציונליות ממש.

עוד כתבות מעניינות:

הטרנדים המוגזמים של החורף 
העיצוב המחודש של נעלי האולסטאר
דרקול-מה?! הגלימות חוזרות לאופנה 

בואו ניתן ל-2001 להישאר ב-2001. בריטני ספירס. צילום: GettyImages

בואו ניתן ל-2001 להישאר ב-2001. בריטני ספירס. צילום: GettyImages

מה יקרה אם לא נלך בתלם המבקש את חזרתו של החריץ המציץ? ובכן, כלום. במקרה הכי גרוע שבו העולם איבד את שפיותו והחליט לחשוף בשנית את קו המפשעה סטייל 2001, תוכלו לומר שאתם חזק בווינטג' ולדבוק באמת גבוהת הגזרה שלכם.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0