טיים אאוט timeout

קליפס האנגר: הטרנד הניינטיזי שכבר יש לך בבית

| מאת: מערכת Time Out

לא רק בחדרי חדרים בעת שטיפת הבית ולא רק כמתנה מבודחת לחברתך הטובה: הקליפס לשיער חוזר בכל הכוח ומככב על ראשיהן של בלה, קנדל, היילי ושאר בנות קלבסס

חזרתן המתמשכת של הניינטיז עדיין לא הגיעה לקיצה ולראיה הקאמבק של האקססורי שחוזר לככב בפרהסיה: הקליפס. כן, אותו אביזר חביב שנמצא בכל בית בישראל הפך לחברה הטוב ביותר של כוכבנית האינסטגרם בעודה הודפת את צלמי הפפראצי, שני רק לסקראנצ'י שתחייתו המחודשת עדיין מתמשכת.

 

 

במקרה של בלה חדיד/ קנדל ג'נר/ היילי בולדווין ושות' בע"מ מט"ח לע"מ, האקססורי יצורף לחליפת טרנינג של אלכסנדר וואנג (שהחזיר בעצמו את הקליפס עוד בפברואר על מסלול התצוגה שלו), חליפה של דיור או עוד אנסבמל יוקרתי כלשהו שמטרתו לסמן "גם אם את הקליפס אתן יכולות להרשות לעצמכן – את השאר לא".

לצד הקליפס מככבות גם סיכות שיער צבעוניות שכולנו זוכרות מקליפים של הוונגהבויז, או מפרקים של "סברינה המכשפה הצעירה" או משערים של שרה מישל גלר לראש 1 וכו'. רשתות האופנה מיהרו ליישר קו עם הטרפת ומציעות את גרסת שנות האלפיים לאותו פריט מכונן, אם כי יש כאלה שקצת מגזימים עם המחיר, כמו למשל הסטודיו כאן למטה שמוכר סיכה במחיר 50 דולר כאילו אין התייקרות חשמל בעולם.

 

כך או כך, הכיף באקססוריז לשיער זה שהם בכל מקום, ובזול. סיבוב זריז בשוק הכרמל ואולי שיטוט על קינג ג'ורג' סוגר לך את הפינה הרמטית, בפחות מ-50 ש"ח.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0