טיים אאוט timeout

משו משו: נסטיה ליסנסקי ומישמיש בקולקצייה משותפת

| מאת: שני הררי

הבלוגרית ואושיית האינסטגרם נסטיה ליסנסקי חוברת למותג הילדים מישמיש לקולקציית קפסולה של בגדי ילדים נוחים, שכיאה לרוח התקופה לא סובלים מתופעת החלוקה המגדרית הקשיחה

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/06/sizes/DSC_1548-1_cbs_h_wo_680_382.jpg
  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/06/sizes/yam1-1s_h_wo_680_382.jpg
  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/06/sizes/DSC_1225-1s_h_wo_680_382.jpg
נסטיה ליסנסקי למישמיש. צילום: יח"צ

בתור מי שבשנתיים האחרונות שגרת הבוקר המוקדם שלה כוללת, מלבד קפה ורפרוף חדשות־פייסבוק־ג'ימייל־פינטרסט, גם החלפת חיתול והשחלת איברים קטנטנים לשרוולים בעיניים חצי עצומות ומוח שעדיין לא נכנס לתפקוד מלא – המילה "נוחות" מהלכת עליי קסם. כשנסטיה ליסנסקי משתמשת בה ככותרת לקולקציית הקפסולה שעיצבה עבור מותג הילדים מישמיש, אני נדרכת ומקשיבה בקשב רב.

זו לא הפעם הראשונה שליסנסקי – מעצבת אופנה, בלוגרית וכוכבת אינסטגרם – משתפת פעולה עם מותג ותיק. בקיץ שעבר הייתה זו קרן בנקר מבוטיק בנקר ששילבה כוחות עם ליסנסקי ביצירת קולקציה במהדורה מוגבלת, ואילו הפעם מדובר בהתנסות ראשונה מצדה של ליסנסקי בתחום בגדי הילדים.

"את ההשראה לקולקציה הבאתי מהבית", מספרת ליסנסקי בהתייחסה לשני הבנים הקטנים שלה. "הפריטים שפיתחתי הם ביטוי לרצון שלי להלביש את הילדים בבגדים שיהיו נוחים ונעימים גם להם וגם לי, והתחום האופנתי שהשפיע עליי במיוחד הוא ז'אנר הפיג'מות, כי אני מאמינה שגם במהלך היום ילדים צריכים להסתובב בבגדים נוחים".

נסטיה ליסנסקי למישמיש. צילום: יח"צ

הקולקציה כוללת מבחר מצומצם של פריטים – טי שירטס, גופיות, טוניקות, טייצים, שמלות, מכנסיים קצרים ומכנסי הרמון בצבעי אפור־לבן־צהוב־כחול־שחור, שרבים מהם ניתנים לערבוב ולהתאמה. החלוקה המגדרית המאוד מובהקת בדרך כלל מתרככת כאן, ולדבריה של ליסנסקי, מלבד שמלות הטוטו, שהן בגדר מאסט של בנות, כמעט כל הפריטים מתאימים לשני המינים. את ההדפסים והאיורים שנוצרו במיוחד לקולקציה, היא מסבירה כמפגש בין הנטייה של אימהות להדפסים "קוליים" ומעט קודרים, לבין איורים שמשמחים ילדים. כך, למשל, ניתן למצוא על אותה טי שירט איורי בננות, לבבות שבורים, גיטרות, לווייתן ופרצוף בוכה, שמשתלבים אלה באלה באופן מושלם.

טווח גילים: שנה־13 שנים

נסטיה ליסנסקי למישמיש. צילום: יח"צ

צילום: יח"צ

39.9־129.9 ש"ח, להשיג בחנויות נבחרות ברשת מישמיש

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0