טיים אאוט timeout

יס יס יס: מותג בגדי הילדים "נו נו נו" מציג בגדי ים לאימהות

| מאת: שני הררי

מעצבות מותג בגדי הילדים המחוספס נונונו הגדילו לעשות ויצרו קולקציית בגדי ים לאימהות של הלקוחות הקבועים שלהן

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/05/sizes/Untitled-1_H_wo_680_382.jpg
בגדי ים של נו נו נו. צילום: יניב אדרי

הקוראת שנתקלה במונח המציין את ההפך מ־Mini Me מתבקשת לפנות אלינו בהקדם. מלבד "יש!" אין לנו דרך מדויקת לתאר את הצעד הגדול שנקטו נשות Nununu לעבר האימהות של הקליינטים הקבועים שלהן. "אימא הולכת לשחות" הוא שמה של קולקציית בגדי הים החדשה והמוצלחת מבית מותג בגדי הילדים הבועט, והיא כוללת גרסאות מוגדלות ובוגרות לדגמי הילדות הקיימים (טווח מידות: 36־44).

בגדי ים של נו נו נו. צילום: יניב אדרי

בגדי ים של נו נו נו. צילום: יניב אדרי

כך אפשר למצוא בקולקציה שני דגמים שחורים מבד סקובה בהשראת בגדי צלילה, אחד מלווה בשרוולים ארוכים וברוכסן קדמי ואחד חושף זרועות ומגובה ברוכסן אחורי; שני דגמים נוספים בגזרת גופייה קלאסית ובגזרת קולר בשחור או בכסף; דגם חמישי ושחרחר בגזרת קאט אאוט.

בגדי ים של נו נו נו. צילום: יניב אדרי

בגדי ים של נו נו נו. צילום: יניב אדרי

בשורה משמחת ומסקרנת באמת תיאלץ את מעריצות הסטייל הקולי והקשוח של המעצבות טלי מילכברג ואיריס אדלר להמתין בסבלנות עד סיומה של השנה הנוכחית, אז מבטיחות השתיים לשחרר קולקציית בגדים שלמה לנשים. זה אומר שסוף סוף גם מעריצות ותיקות של המותג כגון ביונסה, ג'ניפר גארנר, הילרי דאף וסלמה בלייר תוכלנה להתחקות אחר הבייביז הפרטיים ולהיתפס בעדשת הפפראצי בעודן לובשות שחור, גולגולות וכוכבים.

Nununu,ע 420־710 ש"ח, משה סנה 21 תל אביב ובאתר nununuworld.com

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0