טיים אאוט timeout

ישר לכלא: 7 פשעי אופנה בלתי נסלחים

| מאת: רות פרל־בהריר

שרשראות קולר, פאוצ'ים ופונפונים - אלה הם רק חלק מפשעי האופנה החמורים ביותר בתל אביב כיום. האם גם אתם חלק מהסטטיסטיקה?

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/02/sizes/צוקר_H_wo_680_382.jpg
שרשרת צ'וקר. צילום מסך אסוס

 

1. Man Bun

כמו כל טרנד שהספיק לצאת לאמריקאים מהחורים, המאן באן (קוקו גולגול גברי) מתחיל לתפוס תאוצה בישראל רק עכשיו. עם זאת הבשורה עדיין לא הגיעה לכל פלחי האוכלוסייה וכרגע הלוק פופולרי בעיקר בקרב חובבי סקס טנטרי במידברן או חברים במרכז לאמנות הפיתוי.

2. ג'ינס קצר מדי/קרוע מדי/ מוזר מדי

אם יש לכם יותר חורים בג'ינס מבד, אם פלחי הישבן שלכם מבצבצים ממנו או אם הוא נראה כאילו אמן קוביסטי עיצב אותו אפשר לאבחן אתכם כקורבנות אופנה. כמו שאי אפשר להאיץ את תהליך היישון של יין טוב, אי אפשר להנדס ג'ינס בלוי היטב. אל תנסו לרמות, רואים את זה מקילומטרים.

ג'ינס עם קרעים. צילום: יח"צ

ג'ינס עם קרעים. צילום: יח"צ

3. חולצות עם כיתובים

האם האישה בקו 172 לובשת חולצה עם הכיתוב SLUT בפאייטים כאמירה פוסט פמניסטית או שאולי היא פשוט קטפה אותה מאיזה קולב רנדומלי, כי מה הסיכוי להשיג היום חולצה בלי פאקינג כיתוב עליה? כנ"ל לגבי הבלוגרית הפעוטה שלובשת חולצה ירוקה של נירוונה.

טי שירט פסים עם כיתוב. צילום: יח"צ

טי שירט פסים עם כיתוב. צילום: יח"צ

4. פונפונים

כשמחזיקי מפתחות עם פונפונים החלו לצבור פופולריות, איש לא תיאר לעצמו שמדובר בנגע מידבק – אבל כמה שנים אחרי הם כבר מופיעים על נעליים, כובעים ואפילו סוודרים. הצד החיובי: פסיכולוגים מבררים כרגע אם אפשר לאבחן באמצעות הטרנד אינפנטיליות.

שרשרת פונפונים של אסוס

שרשרת פונפונים של אסוס

5. שרשראות קולר

האם אפשר להאשים שוברי קופות כמו "דמדומים" ו"50 גוונים של אפור" כאחראים לפשע האופנה הבלתי נסלח הזה? זה לא משנה, כי שום תועלת לא תצמח כבר מחיפוש אשמים. הדבר היחיד שנותר לעשות הוא לאחד כוחות כדי למחות את התועבה הזאת מעל לפני האדמה.

שרשרת קולר. צילום: יח"צ

שרשרת קולר. צילום: יח"צ

6. פאוץ'

בכל כמה שנים עובר הפאוץ' מיתוג מחדש, כשחברות כמו אמריקן אפרל או אורבן אאוטפיטרז מנסות לשווק אותו כפריט סקסי או אירוני־קולי עבור מילניאלז. אבל גם אם בקמפיינים הוא עדיין מצליח להיראות נחשק, במציאות האמירה שלו תמיד תישאר "מושבניק" או "רוצח בתול".

פאוץ'. צילום: יח"צ

פאוץ'. צילום: יח"צ

7. מכנסי פדלפון

פשע אופנה רצסיבי שלעתים פוסח על דור, אבל גורם לדור שאחריו לחיות בפחד. האם תינצלו או שתיסחפו עם הזרם ותהפכו לדאחקה של הילדים שלכם בעוד 20 שנה כשהם ימצאו תמונות שבהן אתם נראים כמו אושיק לוי ב"ז'אקו והיצאניות"?

מכנסי פדלפון. צילום: יח"צ

מכנסי פדלפון. צילום: יח"צ

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0