טיים אאוט timeout

קניה ווסט מציג: סנדלי אבות עם מדרסים וגרביים כי למה לא

| מאת: מערכת Time Out

זו ציפור? זה מטוס? לא, זה בסך הכל קניה ווסט שהגיע לחתונה עם הקומבו ההיסטורי של סנדלים וגרביים. טראוויס סקוט כבר אימץ, וגם מערכת טיים אאוט. מה איתכם?

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/07/sizes/GettyImages-486015762_H_wo_680_382.jpg
קניה ווסט (צילום: Getty Images)

אחרי ההטרלה של קניה ווסט עם הכפכפים הכחולים והמוזרים כחלק מהליין שלו עם אדידס, ואחרי שנרגענו מבהלת הפלטפורמות של קרוקס שהוכרזו סולד אאוט – תנו לנו לספר לכם על העניין החדש שקורה עכשיו: גברים בסנדלים וגרביים. זאת ועוד, כך בדיוק בחר קניה ווסט להגיע לחתונה של טו צ'יינז (התנצלותנו הכנה לקים קרדשיאן והשיזוף הסולידי שלה שייאלצו לסגת מאור הזרקורים עבור הידיעה המרעישה הנ"ל).

קניה ווסט וסנדלי המדרסים עם הגבריים

קניה ווסט וסנדלי המדרסים עם הגבריים

מטיבי לכת יזכרו שלא מדובר במשהו חדש-חדש, ושגברים באווירה של מתנחלים מחוות גלעד כבר נצפו על מיטב המסלולים של שבועות האופנה בשנת 2017. עם זאת יש לציין כי השפעתו של ווסט על תרבות הפופ בהחלט עלולה לגרום לכך שממש בקרוב נוצף בראפרים למיניהם עם סנדלי מדרסים מוזרים וגרבי ספורט עבות. שורו והביטו – זה בדיוק הלוק שבחר טראוויס סקוט לשטיח האדום של טקס ה-VMA האחרון. מערכת טיים אאוט מקפידה על סנדלים וגרבי ספורט בחודשי הסתיו ועל כן תברך על הטרנד החדש באם הוא אכן בוא יבוא.

טראוויס סקוט מגיע לטקס ה-VMA בסנדלים עם גרביים. צילום: גטי אימג'ס

טראוויס סקוט מגיע לטקס ה-VMA בסנדלים עם גרביים. צילום: גטי אימג'ס

 

מלך הדראג מילק וסנדלי המדרסים עם גרביים

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0