טיים אאוט timeout

שריפה במחסני אסוס, פריטים בשווי 29 מיליון שקלים נשרפו כליל

| מאת: מערכת TimeOut

ל"ג בעומר רק הסתיים אבל באסוס לא מיצו את הטרנד: שריפה שפרצה במחסני החברה ליד ברלין גרמה לנזק בשווי 29 מיליון ש"ח. 2 מיליון פריטים נשרפו, הפאשניסטות מתאבלות

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/02/sizes/אננס_H_wo_680_382.jpg
חולצה בהדפס אננס. החשודה המיידית. צילום מסך אסוס

אסוס מציגים מהדורת ל"ג בעומר חמה במיוחד: שריפה שפרצה במחסני המותג הממוקמים ליד ברלין השמידה לחלוטין בגדים בשווי 6 ורבע מיליון פאונד (29 מיליון ש"ח) וגרמה למיליוני פאשניסטות להשבית את חשבון האינסטגרם שלהן מכיוון שהן עסוקות בבכי תמרורים.השריפה פרצה בשלוש לפנות בוקר (שעון גרמניה) והתפשטה לאחד מתוך ארבעה חללי איחסון סחורה של ענקית הביגוד. בהאנגר בו פרצה השריפה, היו בסך הכל שבע מיליון פריטים בשווי כולל של 25 מיליון פאונד (115 מיליון ש"ח), כאשר 2 מיליון מהם נשרפו כליל.

באסוס מניחים שלכל הפחות רבע מתוך הסחורה נפגעה מהאש. חלק מהפריטים הושחתו גם מזרמי המים האדירים של שירותי הכבאות, כך שמוקדם להעריך את הנזק המדויק. בנוסף, מסרה החברה כי כל הפריטים שלה מבוטחים במלואם גם במקרים כאלה, כנראה בניסיון להרגיע את המשקיעים שנבהלו מהאש וגרמו לירידת מניית אסוס ב-0.8 אחוזים.

בינתיים, הזמנות שהיו אמורות לצאת מהמחסן השרוף הועברו לאחריות מחסן אחר של החברה ביורקשייר, אנגליה, כאשר שלושת המחסנים הברלינאים הנותרים שנחלצו מן האש – יחזרו לפעילות סדירה כבר בהמשך היום.

יניב בן טובים, מנכ"ל E – post חברת ההפצה של ASOS בישראל מסר: "המרכז הלוגיסטי של ASOS שאחראי על אספקת מוצרים להזמנות לישראל נמצא בבריטניה והוא לא נפגע. השריפה בברלין לא צפויה להשפיע בשום צורה על הלקוחות הישראלים של האתר. בכל מקרה, כל ההזמנות מוגנות בביטוח כנגד מקרים כמו שריפה ועל כן אין כל סיבה לדאגה ללקוח הישראלי".

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0