טיים אאוט timeout

בכל הכוח

| מאת: רתם איזק

קולקציה של מאק מוקדשת למרשעת האיקונית של דיסני, מליפיסנט

  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/06/sizes/MAC-Maleficent-BEAUTY-300-H_wo_680_382.jpg
  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/06/sizes/MAC-Maleficent-Lashes-30Lashes-72-87שח-H_wo_680_382.jpg
  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/06/sizes/Maleficent-AMBIENT-300-H_wo_680_382.jpg
קולקציית מליפיסנט של מאק

כאחת שטיפחה במשך שנים חיבה מיוחדת למכשפות של דיסני, לא הייתה שמחה ממני לגלות שסרט חדש שיושק השבוע מוקדש כולו לחייה של המכשפה האהובה עליי – מליפיסנט. האישה הגותית שכישפה את היפהפייה הנרדמת והובילה את אצבעה הענוגה למחט נראתה לי כבר לפני 20 שנה מהפנטת יותר מהנסיכה אורורה – ללא ספק רמז לילדה שמעדיפה כוח על פני עיני עגל תמימות ושמלות ורודות.

עם השנים הבנתי שהודות לברנשים כמו דיסני אישה עם כוח לעולם לא תיחשב לנסיכה, ושנסיכים על סוסים לבנים בדרך כלל מעדיפים את קרב הדרקונים שלהם בתוך הפלייסטיישן, וכל שנותר לי היה לקוות שגם המליפיסנט הפנימית שבי תזכה להכרה בחברה שמקדשת נשים ענוגות, עדינות וישנוניות. עד שזה יקרה אתעטף לי בשמחה במהדורה המוגבלת שהשיקו בימים אלה במאק לכבוד עלייתה של המרשעת לאקרנים, בקולקציית איפור בגוונים עזים וחושניים לעיניים, לשפתיים ולציפורניים.

קולקציית מליפיסנט של מאק

מאק

פלטת הצלליות של מליפיסנט, למשל, כוללת ארבעה גוונים מושלמים: חום עמוק, חום־אפרפר מעומעם, שחור פחם וזהב מנצנץ – שילוב שיעשה לך נעים, בין שבא לך לטרוף את היום ובין שבא לך להפוך את הקולגות שלך לצפרדעים (לפעמים זה אפילו בא ביחד). לצד הצלליות תמצאו גם שפתון וליפגלוס אדומים כיאה למכשפות שמחוברות למיניות שלהן (אם בא לכן על קולקציה נטולת צבע וביצים חכו לקולקציה על שמה של הנרדמת), פודרה, לקים, ריסים להדבקה ואייליינר – כולם באריזות שמעוצבות בהתאם לנושא האפל. תודה לכם, מאק, על שאתם נותנים לנו אופציות להיות מי שאנחנו (גם עם איפור).

להשיג בחנויות הרשת

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: f899107eb0f0d89