טיים אאוט timeout

הבושם החדש של DKNY מתוק בקטע מוגזם

| מאת: שני הררי

DKNY Summer, הבושם החדש מבית דונה קארן, משפריץ אנרגיה צעירה ונמרצת לכל עבר. אולי קצת יותר מדי

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/05/sizes/דונה-קארן-סאמר-לנשים-DKNY-SUMMER-FOR-WOMEN-פאקשוט-h1_wo_680_382.jpg
בושם דונה קארן סאמר

את היום שבו חגגתי 16 שנות קיום העברתי בעיקר בבכי. סיבות טובות לא חסרו: לבי היה שבור, מצחי מעוטר בחצ'קון, רבתי עם אימא שלי וכמובן – לא היה לי מה ללבוש. לא עזרו הבלונים, האיחולים, החברות הטובות שישבו איתי סביב עוגת שוקולד חמה עם גלידה וזיקוק בקפה נואר – הייתי נחושה בדעתי להמשיך להתפלש בדכדוך וברחמים עצמיים, כי ככה זה כשאת בת 16, הכל מתוק מדי ואת אוהבת דרמות.

כזה הוא בדיוק DKNY Summer, הבושם החדש לקיץ מבית דונה קארן, שדי היה לי בשפריץ קטן ממנו כדי להיזכר בעצמי בגיל ההוא – סכרינית ומוגזמת. הבושם נוצר, כך בהודעה לעיתונות, "מתוך תשוקה, אנרגיה מתפרצת ולהט הקיץ", ובהרכבת ניחוחו שולבו בין היתר תפוז מתוק, מנטה, אשכולית, חבצלות ופצ'ולי "חושני". לעניות דעתי, שזכתה גם לאישור הסביבה, עדיף היה לאותה אנרגיה מתפרצת ושילוב ניחוחות אם היו מתרגלים מעט יותר איפוק. ההתלהבות הילדותית מאפיינת גם את עיצוב אריזת הבושם – בקבוק צר, ורוד וגבוה במיוחד, שללא ספק יבלוט על כל מדף תמרוקים. נשאלת השאלה – למה? אין לי אלא להניח שלו לדונה קארן המקורית, האישה ששמרה במשך שנים על סטייל מודרני, פשוט ובסיסי, הייתה ניתנת זכות הווטו בענייני בושמי המותג הקרוי על שמה (שאיננו בבעלותה מאז 2001) – היא הייתה מנצלת אותה במקרה הזה בלי למצמץ.

Dkny summer מחיר השקה עד סוף יוני – 169 ל־100 מ"ל (לאחר מכן 395 ש"ח). להשיג בכל רשתות הפארם

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 624d517d4844f5