טיים אאוט timeout

הדובדבן שבדובדבן: קולקציית הוולנטיין של ל'אוקסיטן

| מאת: שני הררי

קולקציית הוולנטיין של ל'אוקסיטן היא יריית הפתיחה לחג הדביק בשנה

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/01/sizes/לאוקסיטן-דובדבן-צילום-יחצ-h_wo_680_382.jpg
קולקציית הוולנטיין של ל'אוקסיטן. צילום: יח"צ

הרווקות המזהרת, שדווקא היינו איתה סבבה בל"ג בעומר, שהסתרנו באלגנטיות מההורים בראש השנה וששימשה עבורנו תירוץ לזלילה רגשית בחנוכה, עומדת לזקוף את ראשה ולהראות את פרצופה החמוץ די בקרוב, עת ינחת באזורנו הוולנטיין דיי, הידוע יותר כיום חגם של המצויים בזוגיות, לעומת הסינגלז בעל כורחם, המציינים ביומנם ב־14 בפברואר את יום הנכבה.

באין בני זוג רלוונטיים באופק הנראה לעין, הקלישאה מבקשת שביום המיועד נקיף עצמנו בפיינטים של בן אנד ג'ריז, מרמור ורחמים עצמיים. אך תופתעו לדעת שממש לא כך הדבר והשנה, לראשונה, אנחנו מתכוונים לנצל את האם־אימא של וולנטיין לא לארוחות רומנטיות במחירים מופקעים, חלילה, אלא להסתערות צהלולית על ליין 2015 החדש והחדיש של סדרת פרחי הדובדבן מבית ל'אוקסיטן – Fleurs de Cerisier L'eau, המושקת, נו טוב, לרגל וולנטיין. הסדרה כוללת או דה טואלט המשלב תווים עליונים של לימון, דומדמניות שחורות ואבטיח, תווים מרכזיים של פריחת דובדבן, ורד וסיגליות ותווים בסיסיים של מאסק עמוק ועצי; בושם To Go במרקם ג'ל קליל הנמס לתוך העור ומאפשר להמשיך ולהתבשם לאורך כל היום; חלב גוף וקרם ידיים בניחוח דובדבן המועשר בחמאת שיאה להגנה מקסימלית על העור. כל מוצרי הסדרה מופקים מעצי דובדבן הגדלים במטעים באזור לוברון שבדרום צרפת, והתענוג שבבעלות בלעדית עליהם, ללא הצורך לחלוק אותם עם בני זוג, רק מבטיחה שגם את וולנטיין הבא נחגוג סוליקו. הסדרה נמכרת ב-Winter Sale של ל'אוקסיטן שבה מוצעים 50 אחוזי הנחה באתר ובחנויות הרשת על מגוון מוצרים בתאריכים 23-31.1.

קולקציית הוולנטיין של ל'אוקסיטן. צילום: יח"צ

קולקציית הוולנטיין של ל'אוקסיטן. צילום: יח"צ

L'OCCITANE, להשיג בחנויות ברחבי הארץ ובאתר החברה

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: b48a9fb05a37d