טיים אאוט timeout

הסנף אותי עכשיו: בושם חדש יעזור לכם למשוך מחזרים

| מאת: בלה גונשורוביץ

בושם מבית האף המפורסם של גייזה שון כולל מרכיב שמגביר את ניחוח הפירומונים הטבעי. אהבה חדשה, מישהו?

  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/08/sizes/Escentric-Molecules_h_wo_680_382.jpg
Escentric Molecules. צילום: יח"צ

כינוי חיבה בשם ״האף״ יכול להיות מעט מעליב, אלא אם עיסוקך המקצועי הוא רוקח בשמים, ואז מדובר באות של כבוד. לאחר אימון של 12 שנים אצל רוקחי ניחוחות באירופה, דרום אמריקה ואסיה, ביסס גייזה שון את מעמדו כאחד מרוקחי הבשמים המובילים באירופה. שירותיו נשכרו על ידי בתי אופנה וקוסמטיקה מובילים וגם על ידי רשתות מהירות. במהלך רקיחת הניחוחות לחברות כמו דיזל או פרנץ׳ קונקשן הוא שם לב שהתמהילים הנמכרים ביותר הם אלו שמכילים את המולקולה iso E והחל במאמצים לבודד אותה. אחרי שהתאהב בניחוח הבלעדי שלה (או יותר נכון, באפקט שהיא מייצרת) הוא החל להציע את הבושם לחברות גדולות, אך הרעיון היה מופשט מדי גם לרדיקליות שבהן.

לפיכך הקים שון קו עצמאי משלו. הבשמים המולקולריים שלו מכילים את אותו מרכיב מיוחד, בוריאציות שונות ובשילוב ניחוחות מאסקיים או פירותיים עדינים. הם נחשבים לשיקוי של פיתוי בתעשיית הבישום בגלל הפעולה הייחודית שלהם: כמעט שאי אפשר להריח אותם, אבל ביכולתם להגביר את ניחוח הפירומונים הטבעי של הגוף ולמשוך את החושקים באף. במובן הזה בכוחו של הבושם לחשוף מחזרים החבויים תחת הרים של ביישנות או להעיד על קירבה בין חברים טובים שיכולים להריח אותו טוב מכולם.

Escentric Moleculesלהשיג באתר

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 624d517d4844f5