טיים אאוט timeout

זה הזמן להלחים ריסים

| מאת: רתם איזק

הלחמת הריסים היא הדבר הבא. והנוכחי. והחם. בקיצור, הפלרטוטים שלי השתדרגו

  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/11/sizes/rihana-getty-h_wo_680_382.jpg
פרחה בסטייל. ריהאנה וריסים מולחמים

כן, גבירותיי, הגיע הזמן שנצא מהארון ונודה בפה מלא ובלי בושה: אנחנו, נשים חזקות ומשכילות, מושכות בחוטים ומעמידות סירים, חותרות מדי פעם ובמודעות מלאה לעבר מחוזות הפרחה. עכשיו, להיות פרחה זה לאו דווקא עניין בעייתי, שהרי עגילי חישוק גדולים, מכנסונים קצרים וחיבה יתרה לוורוד פוקסיה יכולים להיראות טוב מטוב כשהלובשת אותם שמה פין על סביבתה ונושאת אותם בגאון. ראו את ריהאנה, את ליידי גאגא ואת מיילי סיירוס – האין אלה נשים חזקות ומלאות שיק שאוהבות להדביק ציפורניים, להחליף פאות, להוציא לשונות ולהלחים ריסים? ובכן, כן. בפני הסטייה האחרונה איני יכולה לעמוד – שהרי ריסים יפהפיים משדרגים בעיניי כל וודג' והופכים את המעפעפת לפאם פאטאל כמעט בלי מאמץ. ההלחמה פופולרית במיוחד בסקנדינביה, שם נשים נולדות בלונדיניות, רזות ועם תנאים סוציאליים מעוררי קנאה, אך אבוי – עם ריסים שקופים.

הצורך הקיומי בריסים הוליד תעשייה שלמה של הלחמת ריסים שבניגוד להדבקה רגילה מחזיקה מעמד בין שלושה לשישה שבועות, עמידה במים ולא מצריכה התעסקות יתרה. גם למזרח התיכון מלא הריסים הגיעה התופעה, שהרי לא באמת צריך להיות בלונדות קירחות עיניים בשביל לחשוק בריסים עבים וארוכים. ביוליה מספקים את השירות האלוהי הזה, עם הלחמת ריסים שאורכת בין שעה לשעה וחצי, ובמסגרתה כל ריס וריס מולחם באמצעות דבק מיוחד לריסים הטבעיים שלך משל היית עבודת פסיפס מודרנית. בסוף הטיפול הזה תצאו עם ריסים ארוכים, עדינים ובמראה טבעי (אל חשש, גם אני לא חושקת בריסים סטייל אביבית בר זוהר), עם פטור ממסקרה לשלושה שבועות לפחות (שלא לומר איפור עיניים בכלל) ועם התמכרות חדשה. לאחר שהריסים מתחילים לנשור (מעצמם, לא עם הריס הטבעי שלכן, הירגעו נא) תוכלו להגיע למילוי – שדורש זמן קצר יותר ועולה פחות. בקיצור, הצילו, חייבת ספונסר.

ליידי גאגא. צילום: שוקה כהן

ליידי גאגא. צילום: שוקה כהן

420 ש"ח להלחמה ראשונה, 279 ש"ח למילוי, להשיג בסניפי רשת יוליה, 707606־1700

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: f899107eb0f0d89