טיים אאוט timeout

מריחות את השינוי

| מאת: שני הררי

רשת נייל סטודיו בקמפיין לרגל היום הבינלאומי למאבק באלימות נגד נשים. שלי גפני ונתי קלוגר כבר בפנים

גם היא בפנים. מורן אייזנשטיין

מדי שנה סובלות כ־400 אלף נשים בישראל מאלימות במשפחה, ורק בשנה החולפת נרצחו 17 נשים. הנתונים הללו הם רק דוגמה אומללה למציאות אומללה ומייאשת עוד יותר שאותן חוות כל אותן אלפי נשים, ובמקרים רבים גם ילדיהן.

רק לבחור. הלקים שמשתתפים בפרוייקט

רק לבחור. הלקים שמשתתפים בפרוייקט

מדי שנה ב־25 בנובמבר מציינים בעולם את היום הבינלאומי למאבק באלימות נגד נשים, והשנה החליטו בארץ בעלי רשת נייל סטודיו להירתם לעניין וגייסו לצורך קמפיין הסברתי ומחאתי שנקרא "את לא לבד" כמות מכובדת של נשים מתחום השואו ביז (שלי גפני, דפנה ארמוני, מעיין קרת, נתי קלוגר, נטע דנינו ועוד רבות). במודעות הקמפיין מופיעות המשתתפות (בהתנדבות, כמובן). הן מניפות את ידיהן בתנועת "וי", אצבע אחת משוחה בלק שחור והאחרת בלבן, כסמל למאבק באלימות מצד אחד והתקווה לשינוי וחיים טובים יותר מצד אחר – על ידי מודעות, חקיקה והגברת האכיפה בנושא האלימות נגד נשים.

גירל פאוור. רונה-לי שמעון

גירל פאוור. רונה-לי שמעון

כל ההכנסות ממכירת גוני הלקים השחורים והלבנים של המותגים שלקחו חלק בצילומי הקמפיין – צ'יינה גלייז, קולור קלאב, שס־ויט ו־OPI, ייתרמו לטובת פעילות המקלטים של עמותת ל.א. (לא לאלימות נגד נשים). זאת מטרה ששווה להתקשט עבורה!

להשיג בנייל סטודיו, בית הלל 7 תל אביב, ושאר סניפי המותג ברחבי הארץ. nailstudio.co.il

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0