טיים אאוט timeout

מותג טיפוח גברים חדש יפנק לכם את הזקן

| מאת: גיא בלום

אחרי גל מספרות הזקנים שפקד את העיר, מגיע תורם של מותגי הטיפוח הגבריים עם נציג מבטיח בשם מעפילים. שׂער הפנים שלכם יהיה אסיר תודה

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/12/sizes/IMG_8788_צילום-לירון-אראל.jpg_h_wo_680_382.jpg
המעפילים. צילום: דורון בדוח

פרצוף מיוער הוא תוצאה של הזנחה שהופכת לשגרת טיפוח, ויותר מדי זמן מזוקנים מקומיים צריכים לנבור ברשת אחר שמן ראוי לזקן (כמה טיפות פעם או פעמיים ביום לרכות סבירה, ניחוחות עדינים וברק מפתיע), לשלם בדולרים ולהוסיף דמי משלוח מופקעים לישראל.

למרות הדיווחים התכופים על סכנת הכחדה, קשה לא להבחין בתנופת הצמיחה המשמחת ובשוק קטן שמתחיל להיווצר סביבה. אחרי המספרות הייעודיות מגיעים גם המוצרים תוצרת הארץ. אחד מהם הוא ליין שמני הזקן של מעפילים – מותג לייף סטייל חדש לגברים שמעוצב כל כך מינימליסטי ויפה שבא לחבק את מי שעשה את זה.

המעפילים. צילום: דורון בדוח

לצמרירי המטופח. המעפילים. צילום: דורון בדוח

עם מחיר מקביל למותגי פרימיום מחו"ל (Beardbrand למשל) ואיכות לא פחותה – ארבעת הניחוחות הנוכחיים, שכולם קרויים על שמות ספינות מעפילים, שולחים את שׂער הפנים להפליג למחוזות שבהם הפרצוף שלכם מריח טוב לפחות כמו שהוא נראה (טייגר היל, שהפרופיל הארומטי שלו מתואר כ"ריח של עץ מבטן של אונייה", הוא הפייבוריט האישי שלי).

מיטיבי הלכת ינסו גם את סלבדור, וקס לזקן שנועד לתת טאץ' סופי לכל העניין. אחרי ששרדתם את כל ההשוואות לדאע"ש, זה המינימום שאתם יכולים לתת לעצמכם.

שמן לזקן 50 ש"ח ל־15 מ"ל, וקס לשפם 70 ש"ח ל־15 מ"ל, משלוחים חינם, להשיג ב־maapilim.com

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 3ecc2108d89e