טיים אאוט timeout

עין הנמר: בדקנו טיפול ג'ינסנג לפנים במכון טייגר

| מאת: שני הררי

אחרי שמרחנו על הפנים שלנו כל קרם אפשרי הגיע תורו של הג'ינסנג הסיבירי. בדקנו על פרצופנו את הטיפול הממריץ החדש של מכון טייגר

  • https://static2.timeout.co.il/media/2016/02/sizes/tiger-טיפול-זוהר-צילום-יחצ-מחיר-450-שקלים-.jpg_h_wo_680_382.jpg
נהפוך את עורנו. Tiger (צילום: יח"צ)

כשנשכבתי על מיטת הטיפולים בטייגר, מכון הטיפוח המשופץ והמתוקתק ברחוב תש״ח, שלא מעט מלקוחותיו הן דיירות שכונת כיכר המדינה, משופצות ומתוקתקות כשלעצמן, הרשיתי לעצמי להתמסר לחלוטין לשעה לידיה החכמות של נטלי אבשלום, שלשו את פניי בעדינות ומומחיות כזו, עד שכמעט פרחה מראשי מטרת ההתכנסות: התרעננות, התמצקות, מאבק בפגעי הזמן והתחדשות נמרצת. טייגר יצר לעצמו שם בזכות עיצוב וסידור הגבות, שגרם לנשים אמידות רבות להשתרך עבורו בתור. כעת מסתמן כי סלון היופי היוקרתי מטפח לו כוכב חדש בשמי הטיפוח עם טיפול חדש העונה לשם אנרג׳י.

הטיפול של טייגר מבוסס על ג׳ינסנג סיבירי – צמח שנודע ביכולתו להמריץ, לחזק ולהשיב את האיזון האנרגטי, תכונות שזיכו אותו בכינוי “שורש הנעורים״. השילוב עם טכניקות עיסוי ייחודיות וטכנולוגיות מתקדמות (כמו לייבש מסכה מול מפזר חום ענקי) – מעניק לעור הפנים זריקת רעננות ממריצה שנוטעת תחושת חיוניות מיידית.

הטיפול מתאים לכל סוגי העור ולכל הגילים והוא מתבצע תוך התאמת תכשירים מסדרת הג׳ינסנג של חברת מוצרי הטיפוח הפריזאית Sothys, מה שמבטיח יעילות שיא בקרב בנות 30 וצפונה, אך מומלץ גם בגדר תחזוקה שוטפת לצעירות יותר.

Tiger
450 ש״ח,
תש״ח 2, 3336114־052

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 624d517d4844f5