טיים אאוט timeout

להזדקן בחן: הטיפול המקדים שעוקף את הבוטוקס

| מאת: רתם איזק

טיפולי האנטי אייג'ינג המונעים בקליניקת La Face יאפשרו לנו להימנע ממראה הבוטוקס המוגזם

  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/12/sizes/shutterstock_201606071-h_wo_680_382.jpg
צילום: Shutterstock

אילולא אגדות כמו "שלגייה" היו מספרות לנו שיופי קשור בגיל ביולוגי, היינו בוודאי חיות היום בעולם שבו אפשר לשאול את המראה "מי האישה היפה בעיר?" ולקבל תשובה נעימה, לא משנה כמה נרות כיבינו השנה על העוגה. בתקופתנו הדבר שהכי מפחיד אישה הוא לאבד את מניית יופיה הצעיר, ולכן לא פלא שתעשיית ההזרקות פורחת. עם השנים יורד גיל המשתמשות בבוטוקס ובחומצות היאלרוניות. נשים מאמינות שכדי להימנע מקמטים יש להתחיל לעלוב בהם עוד בטרם נוצרו. בקיצור: הגידו ביוש להזרקות שמתחילות בגיל 40, ואמרו וולקאם להזרקות שמתחילות כבר לפני גיל 30.

הפמיניסטיות יאמרו שמדובר בהסלמת הדיכוי, שהרי הזרקת חומרי המילוי והשיתוק עוד בטרם החלה האישה אשכרה להתבגר מציבה סטנדרטים חדשים וכואבים ליופי (ויהיה צדק בדבריהן, ללא ספק); אך יש שיגידו שכל מה שהופך בת אדם למבסוטה, הרי הוא מבורך.

"עצירת ההזדקנות" קוראים לטיפולי האנטי אייג'ינג החדשים שמוצעים בקליניקת La Face, שבה מבקשים להקדים הזרקה למכה, שכן זוהי מכה שאם מטפלים בה כשהיא כבר ממש מכה מכה, מקבלים מראה עשוי ועצוב, כפי שחוותה על בשרה בחודש שעבר השחקנית רנה זלווגר. ד"ר פרקש – דרמטולוגית קוסמטית מומחית ב־La Face – טוענת כי אפשר למנוע את הצורך בשימוש מופרז בבוטוקס באמצעות טיפול מקדים בגיל 25־30. בגילים אלה הטיפול מעודד בניית קולגן ואלסטין בעור. בקליניקה מוצעים שני טיפולים מקדימים: ה־CO2 ה־ Fractional – טיפול פילינג שמתבצע על ידי לייזר ונועד לטיפול בקמטים ובעור רפוי על הפנים והצוואר וכן בסימני מתיחה, בכוויות ובצלקות; ו־E-Prime, טיפול המתבצע במכשיר דרמטולוגי שמותח את עור הצוואר ומעצב את קו הלסת ללא ניתוח. המכשיר, כך מבטיחים בקליניקה, מחדש את ייצור האלסטין ומזרז את ייצור הקולגן בשכבת הדרמיס הפנימית ומשפר באופן דרמטי את מרקם העור; כך שלמעשה נוצר האפקט המתוח והרענן המתקבל לאחר הזרקת בוטוקס (רק שכאן לא מעורבים מזרקים). מה אאחל לכן, סיסטרס? שתמיד נאהב את עצמנו (גם אם, רחמנא ליצלן, יש לנו הבעות פנים) ושנתמכר רק למה שעושה לנו טוב.

LA FACE, החל מ-9,523 ש"ח, בית אירופה, שד' שאול המלך 37

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: f899107eb0f0d89