טיים אאוט timeout

ללכת לקוסמטיקאית? אז זהו, שכן

| מאת: Time Out Boutique

מה עושה את הביקור אצל הקוסמטיקאית לכיפי כל כך? האם זה רק הטיפול והצערת העור, לכאורה, או שיש בחוויה קצת יותר מכך?

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/12/sizes/תמונהקוסמטיקאיות2_H_wo_680_382.jpg
הרבה זמן לא התפנקתם. צילום: שאטרסטוק

תוכן שיווקי | b144

הן מורטות, הן דוקרות, אבל הן גם מורחות את הקרמים הנפלאים שלהן, מעסות את הפנים ועושות נעים. הביקור אצל הקוסמטיקאית הוא סוג של סבל קטן, עם סוף טוב.

טיפול למראה פנים צעיר יותר

הרבה נשים חושבות שטיפולי הפנים שהקוסמטיקאיות מבצעות, מצעירים את עור הפנים. ובכן, יכול להיות שיש בזה משהו והוא בא מאותו מקום שבגללו משתמשים במייקאפ: הגדלת קונטרסט (ניגודיות) שבין גוון הפנים והחלקים השונים שלו. כאשר משתמשים באיפור ובמייקאפ, מגדילים את הניגודיות הזו, ומתקבל מראה שמקובל כצעיר יותר. את אותה ניגודיות אפשר לקבל גם על ידי הבהרת הפנים או עור הפנים.

ואיך זה קשור לקוסמטיקאית?

זה בדיוק מה שעושים טיפולי הפנים השונים, כמו פילינג, משחות וקרמים שמורחים על הפנים: הם מבהירים את גוון העור. כך, בתום הטיפול אצל הקוסמטיקאית, כאשר מסתכלים על הפנים, הם נראים לפתע צעירים ו'חיוניים' יותר.

אנרגיות מחודשות. צילום: שאטרסטוק

אנרגיות מחודשות. צילום: שאטרסטוק

זה עושה טוב לביטחון העצמי

מחקרים מדעיים שנעשו בבריטניה, הראו שנשים שיצאו מביקור אצל הקוסמטיקאית או אצל מאפרת, הרגישו טוב יותר עם עצמן ובטוחות יותר.

הסיבה?

העובדה שעכשיו את עשויה להיראות טוב יותר בעיני אחרים היא שמעלה את המורל ומשפרת את מצב הרוח, גם אם אין לזה קשר ישיר בתכשיר שהנחת על הפנים או בטיפול העור הספציפי.

זה נחמד

הביקור עצמו, במיוחד אם הוא נעשה אצל קוסמטיקאית קבועה או שעושים אותו עם מישהי שמכירים, הופך לסוג של בילוי. נשים רבות הולכות לקוסמטיקאית עם הבנות שלהן או עם חברות ממש קרובות, אחיות וכן הלאה. ה'אחווה' הזו שנרקמת במקום שבו יש רק נשים, היכולת לדבר על כל מה שרוצים בלי (כמעט) מגבלות, עושה משהו, והופך את הביקור אצל הקוסמטיקאית למעין בריחה נעימה.

בואו להתפנק. צילום: שאטרסטוק

בואו להתפנק. צילום: שאטרסטוק

וזה באמת נעים

נודה על האמת: העיסוי, ה'ליטוף' לפנים ולעור, כל אלה נעימים לנו.

אבל זה לא רק העיסוי לפנים ולעור, שנעים לנו. בטיפול קוסמטי, כמו בעיסוי או בכל טיפול אישי, יש מימד של חיזוק האגו; בסופו של דבר, יש מישהו מקצועי, שכל תשומת הלב שלו נתונה לך. זה מחזק את האגו ואת הביטחון העצמי לא פחות מהמראה בתום הטיפול עצמו.

כל אלה ועוד, הופכים את הביקור אצל הקוסמטיקאית לחוויה נעימה ולפינוק מושלם.

לרשימת קוסמטיקאיות באתר b144 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0