טיים אאוט timeout

מה קרה לנו? הטרנד החדש בעולם המניקור הוא ציפורניים מחוצ'קנות. מה ששמעתם

| מאת: מערכת Time Out

מגעיל? מעולה? תכירו את המניקור הכי שנוי במחלוקת שנתקלנו בו - כזה שמדמה חצ'קון שצומח על הציפורן ואפילו מאפשר את פיצוצו. מספק או דוחה? קשה לנו להחליט

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/11/sizes/מניקור-חצקונים_H_wo_680_382.jpg
מניקור החצ'קונים בפעולה. צילום מסך

האייטם הזה לא נכתב עבור מי שנוטה להתכווץ בכסאו בקלות לנוכח מראות קשים מרחבי האינטרנט. ולמי נשאר כאן, ברוכים הבאים לכתבה הבעייתית שמביאה את טרנד מניקור החצ'קונים שמאיים להפוך גם את הציפורניים שלנו למוכות אקנה (מדומה).

בלוגרית הביוטי נטשה לי שמוכרת בזכות יצירות ציפורניים שונות ומשונות, לקחה את היצירתיות כמה צעדים קדימה. לכבוד ליל כל הקדושים, היא וויתרה על טוטוריאל צפוי והפחדות רגילות כמו ציפורני עכבישים והציגה בעמוד היוטיוב שלה את מניקור החצ'קונים. טה דה!

מדובר למעשה במניקור שמדמה בדימיון מבעית חצ'קון שנראה על הציפורן, בטכניקה שאף מאפשרת את פיצוצו האיטי, כולל יציאת חומר לבן כמו בחיים האמיתיים. יש אנשים שיראו זאת ויחשבו שמדובר בגאונות, ויש כאלה שיתחלחלו (הי קוסמטיקאיות). אין ספק כי מדובר בפטנט שנוי מאוד במחלוקת ומעורר דחייה, אבל היי, לפחות זה על הציפורן ולא הפרצוף שלנו.

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0