טיים אאוט timeout

מרחו אותנו: הלקים החדשים של Laka ו-MoYou-London

| מאת: שני הררי

קולקציה חדשה לרשת LAKA ושבלונות שוות של מותג לונדוני יהפכו את הציפורניים שלנו לאסתטיות במיוחד

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/02/sizes/DSC_1893_4-H_wo_680_382.jpg
  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/02/sizes/DSC_1775_3-H_wo_680_382.jpg
Laka

אם בחודשים הקרובים יתחילו בנות העיר לתופף על שולחנות בתי הקפה, על דלפקי הברים, על ספסלי תחנות האוטובוס ועל עצים בשדרה, אתם יכולים להירגע: לא לכולן עלו הנרווים בבת אחת. כל שהן רוצות הוא למשוך תשומת לב לציפורניים שלהן, שכן הללו – אותן לוחיות קרטין תמימות המגנות על קצות האצבעות – ניהנות לאחרונה מחידושים מסעירים ומגוונים מרנינים. את קולקציית אביב 2015 של רשת LAKA מובילים גווני הפסטל, והיא נוצרה והורכבה בהשראת ההתחדשות, הקלילות והפריחה המאפיינות את האביב. לצד הפסטלים יככבו גם גווני הניוד, הפודרה והאפור, והשילובים ביניהם מבטיחים תוצאה מתוחכמת. מי שגווני האפרסק החיוור קצת ורדרדים מדי בשבילה תוכל להתנחם בנגיעות של צהוב אפרוחי וירוק מנטה או להתהפנט מהאימג'ים המקסימים שיצרה הסטייליסטית המוכשרת שירן כדר (אושיית אינסטה סופר פופולרית) לרשת. האימג'ים מדגישים את הקשר בין צבע, אומנות ואופנה ומביאים לידי ביטוי את הרוח הקלילה של הקולקציה.

רוח קלילה, כיפית ואופנתית לא פחות נושבת מכיוון המותג הלונדוני MoYou-London, שלאחרונה עלה ארצה מלונדון, ואחראי על הפיכתן של חותמות לק במגוון עצום של עיצובים להיסטריה רבתי בקרב חובבות נייל ארט ובלוגריות טיפוח. את כל מוצרי המותג ניתן להשיג (במחירים זהים למחירי חו"ל) באתר הישראלי talk to the hand. מדובר ב־32 סדרות של חותמות של דמויות שונות בסגנונות ובמצבי רוח שונים – "רוקסטרית", "אמא אדמה", "היפסטרית", "פאשניסטה" ועוד. מדי שבוע יוצאים לשוק לוחות חדשים ועיצובים חדשים, שאותם חותמים על הציפורניים באופן פשוט, בעזרת לוח פלסטיק קטנטן ("סקרייפר"), חותמת סיליקון איכותית ולק, כמובן. החותמות מתאימות לכל סוג של לק, הן עמידות לאורך זמן וניתן להסיר אותן (למה לכן?) בעזרת מסיר לק.

MoYou London

MoYou London

LAKA, י34ש"ח לבקבוקון, להשיג בסניפי הרשת; MoYou-London י32 ש"ח לפלטת חותמות, חותם וסקרייפר 25־30 ש"ח

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 624d517d4844f5