טיים אאוט timeout

פדחת אורגנית: טיפול חדש לשיקום שיער עייף

| מאת: שני הררי

טיפול הקרטין האורגני ישקם את נזקי הסופה והפנים. פארה פוסט, מאחורייך

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/01/sizes/056-1_h_wo_680_382.jpg
טיפול קראטין לשיער. מה דעתנו? (צילום: אימג'בנק / Getty Images)

לכל שבת יש מוצאי שבת, וזה תקף, בין היתר, לכדורגל, לזלילת פחמימות ולטיפוח השיער. רוצות לומר: צבעתן, החלקתן, תלתלתן, חמצנתן, דפקתן פנים, ועכשיו מה? נותרתן עם כרבולת עייפה, שיער חלש המשווע לאיזה טיפול חירום מציל חיים ומועקה קרקפתית. קחו עצמכן, איפוא, למספרה המפנקת של מעצב השיער מרסל ריבו, האיש שעליו נכתב הביטוי "הסנדלר הולך יחף", וזאת בשל קרחתו הבוהקת, שם ממתין לכן טיפול חדיש ומהפכני לשיקום שיער עייף, או במילים אחרות – התקווה האחרונה שלכן בטרם תפנו לפתרון א־לה־ששי קשת.

הטיפול המשקם שמציע ריבו, המחזק שיער פגום ומחזיר לו את זוהרו שהועם, מבוסס על מכשיר דמוי שואב אבק ידני הפולט על ראש המטופלת, במשך חצי שעה פחות או יותר, אדים של נוזל קרטין אורגני – חומר חלבוני שכבר רבות נאמר על תכונותיו המיטיבות והשיקומיות לשיער ולציפורניים. ריבו מבטיח שהטיפול פועל על השיער כקסם והופך אותו למבריק ולחיוני, שהאפקט מחזיק מעמד במשך חצי שנה (או אז ניתן לבוא לטיפול נוסף) ושהמכשיר וכל החומרים בנוזל הטיפולי עברו את כל הבדיקות המחמירות של משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי. אנחנו את הסופה הזו עברנו כמו גדולות, וגם, לא ניאלץ לחשוש מאובדן הפריזורה בגשם הבא.

קרטין משקם אורגני, 1,800 ש"ח, מרסל ריבו, מלון דיוויד אינטרקונטיננטל, קויפמן 12 תל אביב, 3161213־052

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: f899107eb0f0d89