טיים אאוט timeout

יש בשמים זיג זג: בדקנו שני בשמים חדשים, ויש לנו מה להגיד

| מאת: שני הררי

שני בשמים חדשים על המדף - האחד אלגנטי, השני עממי ומחוצף. הסנפנו את שניהם מקרוב והבנו שדווקא על הריח יש להתווכח

  • https://static2.timeout.co.il/media/2016/02/sizes/גאס-דאבל-דר-לאישה-100-מל-149-שח-צילום-סטודיו-coty_h_wo_680_382.jpg
הבושם של גס

Missoni

“שובר את המסורת ביצירת ריח חדש ומשעשע בדרך לא שגרתית״, הבטיח הבושם החדש של מיסוני שכבר כמה ימים מפלרטט איתי מהמדף. אני לא נשארת חייבת ובוהה בו לא מעט. מדי פעם אני חולפת על פניו ומעניקה לו ליטוף שובב בחמוקיים או סתם מרימה אותו מול האור כדי להתפעל מיופייה של הזכוכית הכבדה שמשנה את גווניה מסגול לפוקסיה ולירקרק. דווקא מבית האופנה האיטלקי הוותיק, הידוע בסריגיו הצבעוניים בעלי דוגמת המשולשים, לא ציפיתי לעיצוב כה נינוח ואלגנטי.

על אופיו של הריח, שעליו נאמר בדבר המפרסם “עדין וחושני, משלב יסמין ותמציות הדרים עם ניחוחות של עץ ושעועית טונקה לכדי בושם ייחודי ומעודן״, אפשר להתווכח. מצד אחד, זהו או דה פרפיום נעים ולא תוקפני. מצד שני, לומר עליו שהוא משעשע, לא שגרתי ושובר מסגרות זו תהיה חתיכת היסחפות. אז למי הוא מתאים? אולי ל״נשים חושניות, שופעות נשיות ובולטות, סקרניות שחיות ומעודכנות בזמן אמת״? כנראה. ובמילים אחרות – לכל מי שמחפשת בושם קלאסי ועדין בבקבוק מטריף חושים.

429 ל־50 מ"ל, 559 ש"ח ל־100 מ"ל
ברשתות הפארם המובחרות

הבושם של Missoni

הבושם של Missoni. לא מיוחד, אבל מטמטם

Guess Double Dare

Double Dare, האו דה טואלט החדש מבית מותג האופנה Guess, נוצר בהשראת מרילין מונרו ומתבסס על תווי פירות עליונים של תות יער וליצ׳י, תווי ביניים פרחוניים של יסמין וסיגליות ותווים תחתונים של וניל ואמבר. בקיצור – ניחוח מדליק, צעיר וחצוף, שכיף להתבוסס בו, ועוד יותר כיף לרחרח כמה שעות מאוחר יותר כשהוא מעט דוהה ואז מעמיק. אפילו הפלאשבקים המכאיבים לניינטיז הודות לבקבוק בעל העיצוב המפוהק ונטול התחכום, אינם מעיבים על השמחה. כל מה שנותר הוא לשאול לשם מה הצהרת הכוונות המבלבלת על האופן שבו הבושם “לוכד את הסגנון הנועז אך המוקפד לכדי ניחוח מפתה המשלב מודרניות ופרובוקטיביות״? לאלוהי הקומוניקטים הפתרונים.

149 ש"ח ל־100 מ"ל
ברשתות הפארם המובחרות

הבושם של גס

הבושם של גס. מה זה הקומוניקט הזה

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 3ecc2108d89e