טיים אאוט timeout

כמו תינוק

| מאת: מאי פלטי

הכירו את השייני־הייני - טיפול מיוחד לעור הישבן שהפך לטרנד של ממש בארה"ב. האם ישבן חלק ומנצנץ מקדש את כל האמצעים?

  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/06/sizes/טוסיק_H_wo_680_382.jpg
צילום: Shutterstock

זה כבר לא סוד שאין יותר סודות, גם לגבי איך שאנחנו נראים, לגבי איך שהיינו רוצים להראות, לגבי איך שאנחנו לא נראים ולגבי איך שאנחנו אמורים. הרי בעולם בו מדי יום עולה תמונה שלנו בתחתונים ומיילי סיירוס ושאר חברותינו הפוחזות חושפות מפשעות משומנות כאילו היו גומות חן או גור חתולים, מה יש בכלל להסתיר? את כל מה שחשוב, זה נכון. את העולה על ליבנו, את הפחדים שלנו, את האמת שלנו. ואחרי שעבדנו על כל אלה, נגיד, או הדחקנו את כל אלה, אין שום סיבה שהעולם לא ידע שאנחנו מושלמים בכל הגוף. גם בתחת.

הטרנד החדש באמריקה הוא, איך לא, פיישל (טיפול פנים) לעור הישבן. בעבור 75 דולר, 260 שקלים חדשים, בחורה חביבה תנקה לך את הטוסיק במידת הצורך, ותגרום לישבנך לנצנץ כאחרון כוכבי השביט. מרוב שזה מבלבל אני אפילו לא בטוחה אם אני בעד או נגד. התרגלתי כבר שכתבות מסוג אלה מחייבות אותי לנקוט עמדה ברורה, ובמקרה הזה, פשוט אין. מצד אחד, לכל אחת ואחד מגיע להרגיש טוב עם עצמם, פנימה והחוצה. מצד שני, ב-75 דולר אפשר לקנות בערך מאה תפוחים ולחלק אותם למאה ילדים רעבים. ב-75 דולר אפשר לקנות חמישים ספרים. מצד שלישי, מה זה השטויות האלה? לא ככה העולם עובד. הטיפול הזה נשמע מושלם! אני (ה.כ – אני. מאי. ואתם) בטח אעשה את זה גם! מצד רביעי, לא עדיף ללכת לים המלח ולהשתפשף בחול הדוקרני חצי שעה? לא עדיף להרגיל את האדם שאנו אוהבים, או חמשת האנשים או האלף, לאהוב אותנו כפי שאנחנו? אבל רגע, ישבן חלק ונעים זה כל כך נחמד, כה רך וחלק מתחת לשמיכה! אבל רגע, לא כדאי בכלל להתרכז בדברים החשובים, לאכול לזניות לנצח, לקרוא את ׳מלחמה ושלום׳ ולשכוח שיש לנו תחת? אין לי תשובה. אבל אין שום ספק שאלך על זה לפני הביקור הבא שלי בים המלח ואכחיש כל קשר לשארית ימי חיי.

מולי למב, ממציאת הז׳אנר שבקרוב כנראה יהפוך לסנסציה עולמית, היא הבעלים של הסלון הניו יורקי המפנק ״Skin By Molly״, שנמצא בשכונת וויליאמסבורג שבברוקלין. היא בחורה צעירה, מקסימה וחיובית. ״המצאתי את השייני-הייני כשלקוחה שאלה אותי מה אפשר לעשות עם אקנה בישבן״, היא מספרת. ״לקוחות מרגישים איתי מאוד בנוח. הבנתי לליבה, בעבר התמודדתי עם אקנה בפנים, והבנתי כמה לא נעים זה יכול להיות״.

אילו תגובות את מקבלת על ההמצאה החדשה?

התגובות מדהימות! נשים מתות על הטיפול והן מאוד אסירות תודה על זה שמישהו מציע את זה. אני גורמת לכל התהליך להיות מאוד מרגיע, מציעה גם מסאג׳ והסרת עור קשה מכף הרגל. מדובר בעיקר בבחורות צעירות, כנראה הן רוצות להראות טוב בביקיני לקראת הקיץ. אני מאוד ברת מזל שיש לי לקוחות כל כך פתוחות ואופן מיינדד.

ומה בעצם את עושה שם?

אני מתחילה עם ניקוי עמוק של קלינסר טבעי, אחר כך עושה סקראב של מרקו אספוליאטור, שהוא תכשיר מיקרודרמבריישן. הלקוחות יכולים לקנות את כל התכשירים באתר שלי. אחר כך אני מרתיחה את האיזור ומוציאה את מה שצריך, במקרה הצורך. אחר כך אני שמה מסיכה מרגיעה בשביל לרכך את העור ולהזין אותו. ולבסוף, ג׳ל צמחים אורגני שתפקידו לייבש ולעצב!

ולמה, בעצם?

אני חושבת שהטיפול הזה חשוב כי כולם רוצים להרגיש בטוחים בעצמם. העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף, וקשה להסתיר פגמים כשהם על העור. הטוסיק הוא גם איזור שקשה להגיע אליו, ולא הרבה מתמודדים איתו. אני רוצה לעזור לאנשים להרגיש טוב, ואם הטיפול הזה יעזור – Long Live The Shiny Hiney!

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: f899107eb0f0d89