טיים אאוט timeout

הגיע הזמן שאובססיית התחת תגיע למיטה

| מאת: מיכל ישראלי

האם הרקטום מחוץ לתחום? תלוי את מי שואלים

  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/12/sizes/nicki-anaconda-h_wo_680_382.jpg
לכו לתחת שאתם אוהבים ותגידו לו את זה. (ניקי מינאז' מתוך "אנקונדה")

אחרי שלינה דנהאם השיגה את המטרה של סצנות הסקס הרבות שלה ב"בנות" – להרגיל אותנו להסתכל על גוף עירום נשי שלא מציית לאידיאל היופי ולא לעשות מזה עניין – לא הייתה לה ברירה אלא לעלות שלב. ואיזה עוד טאבו נשאר אחרי שהכרחת את שמנופובי העולם להביט בגופך השמנמן? חור התחת, כמובן. באחת הסצנות המדוברות של העונה הנוכחית, אנחנו מגלים רובד נוסף ומפתיע באישיותה הסבוכה של מארני – היא נהנית מרימינג. הוא מוענק לה, כמובן, שכן נסיכה שכמותה בוודאי לא מעניקה ליקוקים. נדמה, אפוא, שהבשילו התנאים לשים את חור התחת על השולחן – אם כי לא על שולחן האוכל, חלילה.

ישבן. (תמונה: shutterstock)

תכירו, תחת. (תמונה: shutterstock)

2014 הוכתרה עד־כדי־התשה כשנת הישבן, ועושה רושם שמעולם לא בהינו כל כך הרבה בצד האחורי הנשי (זאת בעוד התחת הגברי זוכה לתשומת לב נכבדה זה כמה עשורים). ובכל זאת, אובססיית התחת טרם היתרגמה למיטה. הסיבות לכך מובנות: מדובר באזור שאנשים תופסים כלא סניטרי במיוחד, ועבור גברים סטרייטים – אף שהרבה מהם כבר מודים שנעים להם שם מאחורה –כל התקרבות לאזור עלולה להציף הומופוביה מודחקת. את הסוגיה הראשונה ניתן לפתור בקלות יחסית על ידי מקלחת אפקטיבית, אקט מומלץ בין כה וכה לפני יחסי מין, בעוד את השנייה אפשר לפתור אפילו עוד יותר בקלות – תתקדמו.

כמו בכל דבר שקשור בסקס, יכול להיות שגם את זה כבר ניסיתם ולא אהבתם. ליטוף, לשון, אצבע – לא משנה מה. וזה כמובן בסדר, אבל אין סיבה לפסול על הסף משהו שייתכן שיכניס עוד עניין והנאה למערכת היחסים המינית שלכם, ואם אתם שוכבים עם אותו האדם כבר כמה שנים, גיוון זה בטח לא מילה גסה. אם עדיין לא שוכנעתם שזה לא רעיון קיצוני במיוחד ושלפחות שווה לנסות, חשבו על זה כך – יש אנשים במדינה הזאת שמוכנים להרוג ילד פלסטיני אבל לא ללקק את הטוסיק של האדם שהם אוהבים. לא אבסורד?

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 7f7f836870b7e6