טיים אאוט timeout

חמישים גוונים של ירוק

| מאת: רתם איזק

מועדון הדאנג'ן יערוך בסוף השבוע אירוע סאדו מאזו שכולו למען בעלי חיים. אנחנו כבר על ארבע!

אביזרים מתחליפי עור. ערב סאדו טבעוני בדאנג'ן

חושבים שטבעונים הם האנשים האלה שמנשנשים חסות תוך מלמול "אח, הכרובית הזו היא נזר הבריאה!", שעורכים מסיבות אפרוריות בחברת חתולי רחוב, שרוואלים וסכו"ם מבמבוק ומעדיפים לחבק את גארי יורופסקי מאשר לעשות סקס (שאינו עם גארי יורופסקי)? ברור שאתם חושבים, וברור שאתם טועים. כי גם אנחנו, האנשים שמעדיפים לוותר על בשר בצלחת, יותר משמחים לקבל ממנו ביס בתחת. ובסוף השבוע הקרוב, עת נשלב אג'נדה עם מצבטי פטמות, נוכיח שכולנו בעצם חיות.

מועדון הדאנג'ן, שמתמחה במסיבות על טהרת בשר האדם, יערוך בשבת הקרובה מסיבת פטיש שכולה טבעונות (פטיש כפול!), שמוגדרת כ"אירוע מחווה והוקרה לעמותות אנונימוס, תנו לחיות לחיות ו־269". במסגרת המחווה תוכלו לדרוך על פעילים (ללא מגפי עור, מיינד יו), להצליף בחובבי שוקו סויה ולבדוק האם לאוכלי סייטן יש טעם טוב יותר בכפות הרגליים (רמז: כן). בתכנית האומנותית (מעבר למה שהוזכר): כיבוד טבעוני למהדרין – המבורגרים מהצומח, רולים ואפילו סופלה שוקולד מהז'אנר (תרומת הבודהה בורגר, לודנס וטבע דלי), דוכני מרצ'נדייז והפתעות למתייצבים עם אוזניים של חיה (נשבעת). וזרע הצ'יה שבקצפת על בסיס חלב האורז: כל הרווחים מהמסיבה, החל מכרטיסי הכניסה ועד האוכל והדוכנים – יועברו כתרומה לעמותות בעלי החיים.

תנו לחיות לחיות, ותנו מצבטים לפטמות. מועדון הדאנג'ן

תנו לחיות לחיות, ותנו מצבטים לפטמות. מועדון הדאנג'ן (צילום: גיא וינר)

מהרו והרשמו, חברים, שהרי מדובר בהזדמנות פז לקשור בשלשלאות את חבריכם ולהצליף בהם קצת אג'נדה. כת הסייטן לשלטון!

שבת, 8.3, 21:00, מועדון הדאנג'ן, השרון 21 תל אביב (הכניסה מגיל 18+)

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: f899107eb0f0d89