טיים אאוט timeout

ישיבה נכונה

| מאת: רתם איזק

כורסת אהבה חדשה תאפשר לכם להתעלס בסלון כמו זוג יונים על פי עקרונות הטנטרה. ואנחנו חשבנו שלפצח גרעינים מול הפלזמה זה פרוע!

שזלונג, הגרסה שאין באיקאה. כורסת האהבה

האם קרה לכם שביקשתם להתעלס על הספה בסלון אך אז גיליתם שמיצי האהבה שלכם בלתי ניתנים להסרה מריפוד הזמש ושהעיצוב הקלוקל של איקאה עושה לבויפרנד פריצת דיסק? אם גם אתם חוזרים בכל פעם למיטה עם הזנב בין הרגליים (אבל ממשיכים לספר לחבר'ה שאתם זוג שובב במיוחד שבז למיסיונריות ולגנריות), תשמחו לדעת שהיזמית והיבואנית הישראלית אירה ברסלבסקי משיקה בימים ארורים אלה שלפני הולנטיינ'ז (חג מדכא חרמנות באופן כללי) ליין חדש של כורסאות סקס שמעוצבות במיוחד לאקט מיני מול פלזמה (וכלבוטק ברקע, למשקיענים).

כורסת הטנטרה נחשבת לפטנט עולמי, שכן היא תוכננה במיוחד על מנת להגביר ולהעצים את תנוחות הקאמה סוטרה (זקוקים למדריך מפורט? לחצו כאן). יצרניה מבטיחים כי אותו רהיט תמים למראה שלבטח יארח גם את ישבנה של הדודה, הסבתא ובעלת הדירה שלכם בשלב כזה או אחר (כי זה ממוקם בסלון, לא כי אתם חושקים בסבתא שלכם, גלמים!) מאפשר שליטה יוצאת דופן בזוויות המשגל ובעומקי החדירה, יוצר עונג מוגבר ומעודד אורגזמות תכופות. סעיף נוסף שנכלל ביתרונות הכורסא, כי בכל זאת אנחנו יהודים תוצרת פולניה: "פתרון מושלם לזוגות שמנסים להרות" (אלוהים, תמיד בסוף מישהו מצמק לנו את הליבידו).

מרשים? ללא צל של ספק. מחרמן? יש מצב. חלומה של כל בחורה? לא של זו שחתומה על שורות אלה. זאתי, הפותה, הכי אוהבת שרפרפי פלסטיק של כתר.

7,890 ש"ח, להזמנות 03-6033066, tantrachair.com/israel

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0