טיים אאוט timeout

כל הפין

| מאת: אדם פלד

הזדיינו בסבלנות: הדרכים החדשות שבהן נצרוך סקס בעתיד ישלחו את ה"ערה?" ישירות לבוידעם

יותר טוב מסקסטינג? אפליקציית Bang with friends

העולם הולך ונהיה יותר ויותר חברתי. פתאום כל מי שעוקב אחריכם באינסטגרם יודע מה אכלתם, אתם יודעים את השם של נהג המונית, גם הרגלי הצפייה שלכם הם חברתיים וקשה לחשוב על פעולה אחת שלא הופקעה לטובת החברתיות. הדבר היחידי שלא משנה כמה מנסים לעשות אותו חברתי אך הוא עדיין נשאר בחלון גלישה בסתר – זה הסקס שלכם.

"אני באה לפה ממש הרבה". סקס בעידן החדש

"אני באה לפה ממש הרבה". סקס בעידן החדש

אפליקציות דייטינג וסטוצים הן הגביע הקדוש של הטכנולוגיה. כולם עושים את זה, כולם רוצים את זה, הרבה מאוד מוכנים לשלם על זה אך עדיין עוד לא נוצר מוצר אחד שבאמת עונה על הצרכים של הלקוחות שלו. מעניין לראות איך בשנים האחרונות נהייתה זליגה בין המיינסטרים לקינקסטרים. לרובנו נדמה שאחד הדברים הכי ביזאריים בעולם זה מנגנון התגובות באתרי פורנו. אבל התפיסה הזאת היא תולדה של הרגלי דורות שהחברתיות תפסה אותם בהפתעה; עבור מי שגדל ויגדל לתוך הטכנולוגיה והחברתיות, הדברים האלה נראים טבעיים לגמרי. לכן זה לא מפתיע שצצות תופעות כמו סנצ'לי (snatchly.com) – הפינטרסט של הפורנו. מדובר ברשת חברתית שנותנת לכם לחלוק עם חבריכם את מה שאתם אוהבים עם אותו עיצוב מפורסם של לוח מודעות, וכשתגלשו באתרים מסוימים תוכלו לעשות להם פין (נו פון אינטנדד) ללוח שלכם. באופן מפתיע או לא, כשסנצ'לי הושקה לפני כמעט שנה, נרשמו אליה מעל 15 אלף משתמשים חדשים בפחות מחודשיים.

אפילו דרינק כבר לא צריך. סקס חברתי

אפילו דרינק כבר לא צריך. סקס חברתי

דוגמה נוספת לזליגה הזאת אפשר למצוא באתר אוףביטר (offbeatr.com), שבדומה לקיקסטרטר מציע גיוס המוני לפרויקטים, רק שפה מדובר בפרויקטים למבוגרים בלבד. האתר מציע לכם מגוון גדול של הפקות למבוגרים שתוכלו לשים עליהם את הכסף שלכם – ממשחקי סקס מרובי משתתפים דרך קומיקס פורנוגרפי של פיות (כן, עם כנפיים והכל) ועד סרטי אינדי כחולים. אם כך, אולי פחות מפתיע שכשבטוויטר גילו שב־Vine, הרשת החברתית לסרטוני וידיאו שהם השיקו לפני שבועיים, יש לא מעט משתמשים שמעלים פורנו, הם לא התרגשו מזה יותר מדי. יכול להיות שהעולם מוכן לחזור ולהוציא גם את המיניות שלו החוצה, כפי שהיה מקובל עד לפני כמה מאות שנים.

פריס הילטון כבר העריכה מזמן את כוחו של הסקסטינג:

הצצה לעתיד של הסקס החברתי קיבלנו לא מזמן, כששלושה חברים הוציאו את אפליקציית הפייסבוק Bang with friends, שבה אתם מסמנים עם מי מהחברים שלכם הייתם רוצים לשכב, ובמידה והם סימנו אתכם האפליקציה כבר תיצור את החיבור. ואיך זה קשור לעתיד? בקרוב אמור לצאת לשוק הגוגל גלאס שיצמיד לכם מסך לעיניים כל היום, כל הזמן. אפליקציות מהסוג של באנג יאספו מידע שכולל מי הם החברים שלכם, מי החברים שלהם ולאן אתם יוצאים, ואחרי זה ימפה מזה רשימה של כמה אלפי אנשים שתוכלו לקטלג באחר צהריים ארוך אחד. סביר להניח שזה לא ייסוב רק סביב השאלה "האם היית מוכן לשכב איתם" אלא גם לאיזה סוג אינטראקציה אתם פתוחים (נגיד בחירה בין קשר מחייב, חד פעמי או שלישייה). מאוחר יותר באותו ערב, כשתצאו לבר השכונתי שלכם ותסתכלו על המלצרית החדשה, סביר להניח שכבר סימנתם אחד את השני. כך צפוי להיראות העתיד של הסקס החברתי שלכם – וגם, על הדרך, יחלוף מהעולם המנהג של ההודעות המביכות על התחתיות של הבירה.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0