טיים אאוט timeout

להיט בתחתונית

| מאת: רתם איזק

אביזר מין חדש יאפשר לכן לענג את עצמכן באמצעות הסמארטפון. אלוהים, מה נעשה עם כל הבנים האלה עכשיו?

"אני לא מזייפת, בחיי, זה משה שהפעיל את התחתונית מהוואי!" סאלי מוכיחה להארי שהטכנולוגיה משתלמת

בעולם שבו הסמארטפון הפך לחברו הטוב של האדם, עולם שבו הסרנדה הרומנטית של המין השני כוללת בעיקר את המילה "ערה?" ועולם שבו האצבעות של המחזר שלך לא זוכרות הרבה מעבר לתנועת ההחלקה האלגנטית על המסך השחור בשביל לעשות לעצמו לייק באינסטגרם, לא מופרע להבין שבעתיד יוכל המכשיר הקטן לספק גם את צרכינו המיניים. אם להסתמך על חברת אביזרי המין OhMiBod, מדובר על העתיד הקרוב מאוד. אלה מבטיחים לספק החל מחודש מרץ הקרוב מעין רוקט פוקט בצורת תחתונית שישתחל לך לתחתונים ויחכה לאישור הפעלה מהסמארטפון שלך (או של החבר, הבוס, הגנן או אמא שלך, תלוי איזו סטייה את מטפחת) בשביל לאחל לך יום קסום.

קבלי את ה־BFFית החדשה שלך. התחתונית הרוטטת מבית OhMyBod

קבלי את ה־BFFית החדשה שלך. התחתונית הרוטטת מבית OhMyBod

חשבו נא, נשים יקרות, איזו בשורה מרטיטה: מעתה תוכלו להתענג באוטובוס, במשרד, בתור לאורתופד, בסופרמרקט, בישיבת ועד הבית ובשיעור הזומבה – באינטימיות מושלמת, מבלי שאיש יחשוד שמא החיוך המטופש שמרוח על פניכן קשור לתותה מאוד מבסוטה. לא זאת בלבד: לתחתונית המסיבתית (שגורמת לכל הפרסומות על תחתוניות, אלה עם הפרחים והציפורים, להיראות לגמרי הגיוניות) אפשר לשגר גם הקלטה שעל פיה יקבעו הויברציות של המכשיר, כך שתוכלו להכניס אליה את השיר האהוב עליכן ("הפרח בגני") או להעביר אליה ממו קולי ("לא לשכוח לשלם ארנונה"). 129 דולר ואתן מבטיחות לעצמכן את התואר מיס סאנשיין.

ohmibod.com

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0