טיים אאוט timeout

סמל מין - אדם דרייבר

| מאת: מערכת Time Out

הוא אולי לא ניחן בפרצוף של אליל, אבל אדם דרייבר אותנו מפיל. ואתן יודעות מה אומרים על גברים עם אף גדול

לא בראד פיט, וזה בסדר. אדם דרייבר (צילום: טרי ריצ'רדסון)

לא בכל סמל מין אפשר להבחין מיד. אדם דרייבר הוא דוגמא כזו ליהלום מיני בלתי מלוטש, כזה שמגלים רק אחרי שמעזים לערער על אידאל היופי המוכר. לאחר שהתוודענו אליו בסדרה "בנות" והתעלמנו מגבריותו במהלך העונה הראשונה (אולי בשל ניסיונה המוצלח של לינה דנהאם להפוך אותו לאס־הול ולסצנות סקס בלתי מחרמנות בעליל), דמותו של אדם נכנסה לנו ללב סופית במהלך העונה השנייה (באחת מסצנות ההצלה המהממות בתולדות הטלוויזיה).

עכשיו, משהחלה העונה השלישית, נוכל שוב לצפות באדם משגל את האנה בתנוחות לא מחמיאות, אומר את הדברים שלא אמורים להגיד ומחזר בצורה אוטיסטית למדי, בעוד אנחנו מזילות ריר על הפלזמה. כי דרייבר (שאגב שירת במארינס במשך כמעט שלוש שנים) הוא האנטיתזה לסמל המין הקלאסי אה־לה בראד פיט – זה שניחן באוזניים, באף הסולד ובנימוסין המושלמים. הוא ככל הנראה ילבש את הדבר הלא נכון, יעשה לנו בושות מול אמא ויקנה לנו לולנטיינ'ז שי כעור להחריד, אבל בסוף היום, כשהוא ישכב לידנו במיטה, שריריו רוטטים ושיערו פרוע, נדע שהחיה הבלתי מרוסנת מתכוונת לכל מילה שיוצאת לו מהפה. וחוצמזה, בראד פיט זה כל כך ניינטיז.

טרן און: הוא לא דופק חשבון.

טרן אוף: הוא כבר נשוי. או שזה טרן און?

מילה לדנהאם: אם את לא מתחתנת עם הדביל במהלך העונה השלישית אנחנו לא ממשיכות איתך לרביעית.

והוא גם נבחר לגבר של מגזין GQ לשנת 2012. תתחילו לרוץ:

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0