טיים אאוט timeout

עושות שריר: הכירו את הסטארטאפ שיאפשר לכן לחזק את רצפת האגן

| מאת: אורן גל

פרוייקט חדש בקיקסטארטר מגייס כספים לגאדג'ט חדשני שמבטיח לעזור לנשים לחזק את שריר רצפת האגן שלהן. הכי פות הברזל 2020

  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/07/sizes/Color-collection-KGoal-by-minnalife-H_wo_680_382.jpg
  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/07/sizes/kGoal-blue-with-USB-cable-by-minnalife-H_wo_680_382.jpg
KGoal במבחר צבעים. צילום באדיבות Minna Life

נכון השרירים שעוצרים איתם את הפיפי? אז אלה שרירי רצפת האגן. הם חשובים ליציבה של הגוף, ממלאים תפקיד חשוב בלידה ובעיקר ממש מוסיפים להנאה המינית שלך. למרות החשיבות הגדולה שלהם קשה לחשוב על משהו פחות סקסי, ובינינו – לאמן שרירים שצריך לעצור באמצע הפיפי בשביל להבין איפה הם בדיוק זה לא מפתה במיוחד, אבל בדיוק בשביל זה הומצא ה־KGoal.

kGoal. צילום באדיבות Minna Life

קבלו אותו ה-kGoal. צילום באדיבות Minna Life

KGoal היא מעין כרית סיליקון לחיצה שמוכנסת לואגינה ומודדת עד כמה הם חזקים ברגע שאת מכווצת אותם. הגודל של הכרית ניתן להתאמה אישית, ובאמצעות אור מהבהב, ויברציות ואפליקציה ייעודית אפשר לעקוב אחר קצב ההתקדמות ולקבל הצעות לאימון ממוקד. אם כל זה לא ממש משכנע אותך כדאי שתדעי שהחברה שעומדת מאחורי ה־KGoal עובדת על משחקים שיהיו חלק מהאפלקציה בעתיד, ומבטיחה שהשימוש במכשיר מהנה גם בלעדיהם. בהתחשב בזה שפרוייקט גיוס הכספים הקודם של החברה היה עבור ויברטור, אנחנו נוטים להאמין להבטחות.

kGoal. צילום באדיבות Minna Life

בדקי עד כמה השרירים שלך חזקים. צילום באדיבות Minna Life

עד כה  הפרוייקט זוכה להצלחה מסחררת והצליח לגייס יותר מ-200 אלף דולר –  פי שניים יותר מסכום שאליו ביקש להגיע. כל מה שיש לי לעשות זה להצר על כך שהגאדג'ט הזה מיועד לנשים וממש לא יעזור לשפר את כישוריי כמאהב.

kickstarter.com

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 624d517d4844f5