טיים אאוט timeout

צוק איתן: "אנחנו שוכבים, פתאום יש אזעקה ואמא שלי דופקת בדלת"

| מאת: מערכת Time Out

פרויקט סיפורי הסקס הגדול של Time Out: אוהב, כואב, מוזר, ביזאר, נעים, מפתיע, שקט, רועש, מרובה משתתפים או לבד. כולל כל הדירטי דיטיילז, ברור

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/07/sizes/sex_H_wo_680_382.jpg
פרויקט סיפורי הסקס של Time Out

 

נ. בת 24

"בזמן צוק איתן פגשתי בחור בבר. הוא התחיל איתי בצורה די מטרידה, אבל איכשהו הוא היה נראה מושך בעיניי. כל הערב ניסיתי לנער אותו ממני, אבל כמו הרפס הוא לא הרפה ומצאתי את עצמי נותנת לו ברצון את מספר הטלפון שלי. קראתי לו כוסם, שזה כמו קוסם רק לכוס כי אחרת איך אני רוצה לשכב איתו אם הוא כל כך דוחה. הוא כישף לי את הליידי פרטס.

קבענו שהוא יבוא לבית הוריי. הוא הגיע. השיחה מעצבנת, הוא נהנה מצליל הקול שלו יותר מדי, אנחנו מתחילים בביזנס כי הוא כוסם. באמצע האקט נשמעת אזעקה. שיט. החמאס האלה. מי יורה טילים באמצע הלילה? הוא ממשיך לפמפם אותי כשאני צועקת עליו שיירד ממני. 'או ווה מפחדים פה מטילים אני רואה", הוא אומר בזחיחות. 'לא, אבל אמא שלי כן', הוא עדיין בתוכי. 'נו ו…?', הוא מתעקש. 'ואנחנו בתוך הממ"ד'. אני לא מצליחה לסיים את המשפט ואמא שלי דופקת את הדלת ומבקשת שנפתח.

'שניה!' אני צועקת ולובשת את החולצה שלו וטרנינג מלוכלך. הוא שם את המכנסיים בלי תחתונים. היא שוב צועקת שנפתח. 'אני לא רוצה למות מפגיעת טיל', היא אומרת. אנחנו פותחים לה את הדלת, הוא בלי חולצה, הכלבה שלי קופצת עליו, אמא שלי לוחצת לו את היד ושואלת לשמו, אני עם חולצה לבנה כמעט שקופה שברור שהיא אינה שלי. האזעקה נגמרת. 'טוב! אז כולם בסדר אפשר לצאת!', אני אומרת ורועדת ממבוכה. 'לא', אמא שלי מחייכת חיוך ארסי. 'אמורים לחכות עשר דקות עד אחרי האזעקה. את יודעת, שלא ניפגע מרסיסים'. וכך ישבנו, אני, אמא שלי והכוסם. עשר דקות של שתיקה מוחלטת ומביכה".

לכל הסיפורים >>
יש לכם סיפור סקס ששווה לספר אותו? אנחנו נשמח לשמוע >>

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 624d517d4844f5