טיים אאוט timeout

ציף ציף מעל הרציף: "הוא חייך חיוך גדול ונכנס איתי לתא השירותים ברכבת"

| מאת: מערכת Time Out

פרויקט סיפורי הסקס הגדול של Time Out: אוהב, כואב, מוזר, ביזאר, נעים, מפתיע, שקט, רועש, מרובה משתתפים או לבד. כולל כל הדירטי דיטיילז, ברור

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/08/sizes/shutterstock_666872668_H_wo_680_382.jpg
פרויקט סיפורי הסקס (שאטרסטוק)

 ח. בת 24: 

"החלפה בתחנת רכבת תל אביב מרכז. עדיין לא בת 18, הגעתי אז מהפריפריה, כל המבחר הגברי שהיה לה להציע היה בעיקר בגילי ולא כל כך מעניין כי רוב האופציות נסקרו, אבל לתל אביב היה הרבה מה להציע. הסתובבתי בתחנה, נערה שמנמנה עם שיער בלונדיני ושמלה לבנה וחיכיתי שהרכבת שלי תגיע. ברמקולים שמעתי את מנהל התחנה קורא לבחורה מספר פעמים אבל לא ממש התרכזתי בזה, בטח שלא תיארתי לעצמי שהוא מתכוון אליי.

 

מפה לשם הוא יצא מהתא שלו ושאל אם לא שמתי לב שקוראים לי. הסתכלתי עליו, צחקתי ועניתי: 'אתה ידע כמה בחורות יש כאן בשמלה לבנה?'. הוא נראה סבבה, לבוש במדי הרכבת; חולצה מכופתרת ועניבה, עור שחום ומראה מחוספס. לא עפתי, אבל מי שחושב שרק בנים הם מין חרמן טועה.נכנסתי למשרד שלו, התחיל סמול טוק קטן. נשארו 20 דקות עד שהרכבת שלי תגיע ודאגתי לעדכן אותו בעניין. הוא סיפר שהוא משחק כדורגל ושהוא בחיים לא האמין שבגיל 25 ינהל תחנת רכבת. לי זה לא נראה הישג גדול במיוחד, אבל חייכתי מעין חיוך שאומר 'לא ממש אכפת לי, בוא נתקדם'. תוך שנייה הוא קם והתחלנו להתנשק בתא הקטן שהוא קורא לו משרד. הוא עצר לרגע, הגיף את התריסים והמשכנו להתחרמן על השולחן. זה היה כמו סצנת סקס הוליוודית שבה כל מה שעל השולחן מועף על הרצפה, כולל השדכנים, הסיכות והדפים.

 

ממערכת הכריזה נשמע קול שמודיע שהרכבת שאני צריכה לעלות עליה מגיעה לרציף, אמרתי לו שאני מצטערת אבל אני חייבת לזוז. הוא החזיק לי את היד והציע להצטרף. הוא חייך חיוך גדול ועלה איתי לרכבת. נכנסנו מהר לשירותים (אוי ההיגיינה! או שבעצם, פאק איט) והתחלנו להזדיין בעמידה. הוא גמר די מהר בקונדום שלו, לי היה קצת קשה לגמור בעמידה, אבל נהניתי מהסקס ומהחוויה. כשהרכבת האטה לקראת התחנה שלי, הזכרתי לו את העניין וביקשתי שיירד. כמובן שהוא הפך את האמירה הזו לרמיזה מינית. החלפנו טלפונים, עדיין בתוך תא השירותים. כשהוא יצא שמרתי את המספר שלו תחת השם 'לא לענות' ומאז לא דיברנו".

לכל הסיפורים >>
יש לכם סיפור סקס ששווה לספר אותו? אנחנו נשמח לשמוע >>

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 624d517d4844f5