טיים אאוט timeout

תודה ששיתפתם

| מאת: נעמה רק

שני עמודי תגובה לעמוד "גברים בסקס" הבהירו שכמו בחיים, גם בפייסבוק עדיף להסביר איך כן מאשר לריב על איך לא

צילום: Shutterstock

יש הטוענים כי החיה המהירה ביותר בטבע היא הצ'יטה. שטויות. היצור הכי מהיר הוא משתמש הפייסבוק. ישנתם בצהריים? נכנסתם לשיעור? בפייסבוק הספיקו בינתיים ליצור אינספור ממים, סטטוסים ופארודיות על משהו שאולי בכלל לא ראיתם. נסעתם לסופ"ש בחו"ל? עמוד הפייסבוק שהיה אופנתי כשנסעתם גרר שישה עמודי פארודיה, סטטוסר מוכר יצא עליו ולכולם כבר לחלוטין נמאס ממנו.

העמוד שהסעיר את הפיד בחודש האחרון הוא "גברים בסקס", שעליו אין צורך להרחיב כי רתם איזק כבר עשתה את זה מצוין קודם. מדיניות הצגת הכביסה המלוכלכת לראווה שלו עוררה דיון והפכה אותו למדובר בהרבה מעמודים עם תפוצה גדולה משלו (יש לו רק מעט יותר מ-4,000 לייקים, ל"גברים באוטובוסים", שעליו הוא פחות או יותר מבוסס יש כמעט פי שניים). עם תשומת הלב הגיעה גם תגובת הנגד, בדמות "נשים בסקס". כשמביטים בו מחוץ להקשר, עמוד הפייסבוק הזה נדמה כעוד עמוד שוביניסטי א-לה "בנות יבשות וגרועות", אך מקימיו הציגו אותו כפארודיה עם יומרה "לחשוף את הצביעות" של העמוד המקורי. התוצאה: נפילה מתבקשת למלכודת הקוזאק הנגזל. הוא לא חושף שום צביעות, לא ממש מעביר מסר חלופי, ומצליח, בעצם, רק להרגיז פמיניסטיות.

מהצד השני של המשוואה נמצא עמוד חדש בשם "נעים בסקס", שמנסה גישה שונה. במקום לספר על איך לא לעשות את זה, הוא קורא לגולשיו, גברים ונשים כאחד, לשתף חוויות מיניות חיוביות ובריאות. אחרי כמה שבועות של "ואז הוא נכנס בלי קונדום וכאב לי רצח אז הוא הזמין לי מונית וקרא לי שרמוטה", זה די מרענן. לכל עמוד קצת מדובר יש המוני פארודיות, אבל נדיר שתופעה פייסבוקית מעוררת תגובה שמציגה את הצד השני של המטבע בלי לצאת בהתקפה חזיתית. זה בעצם המשך של מה שנשות "גברים בסקס" רצו לעשות: לא, לא לעשות שיימינג לגברים, אלא להבהיר שסקס טוב מבוסס על תקשורת, התחשבות והבנת הצרכים של האחר ולא על מהלכים סליזיים שלמדתם בפורנו. חשוב לדבר על סקס רע, פוגעני, אלים ומצלק, אבל טוב לדבר במקביל על איך עושים את זה נכון. הקאץ' הוא שבפועל לא מאוד מעניין לקרוא את זה, בטח לא לאורך זמן. לשמוע סיפורי זוועה מזרים זה בסדר, אבל על סקס נעים וחיובי יותר כיף לדבר עם חברות מאשר עם סטטוס פייסבוק אלמוני.

עוד עמודי תגובה ל"גברים בסקס" ששווים הצצה: גברים באוננות, פי אלף יותר גברים בסקס, נעים באוטובוסים.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: f899107eb0f0d89