טיים אאוט timeout

תמונות עירום של כוכבות הוליוודיות דלפו לרשת

| מאת: מערכת Time Out

האקרים הצליחו לפרוץ לטענתם את שירות ה-iCloud של אפל והפיצו לכאורה תמונות עירום של ג'ניפר לורנס, אריאנה גרנדה, קייט אפטון ועוד. דוברה של לורנס: "נפעל נגד כל מי שיפיץ את התמונות"

  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/09/sizes/491712059-H_wo_680_382.jpg
ג'ניפר לורנס. צילום: Getty Images

בעקבות מה שנראה לכאורה כפריצה של האקרים לשירות ה-iCloud של אפל, הודלפו הלילה (1.9) לרשת תמונות עירום של כוכבות הוליוודיות רבות, ביניהן ג'ניפר לורנס, אריאנה גרנדה, קייט אפטון, ויקטוריה ג'סטיס ועוד. שמועות המסתובבות ברשת קושרות לדליפה גם את בר רפאלי, ריהאנה, קים קרדשיאן, מרי קייט אולסן ואבריל לאבין, אם כי הדיווחים הללו אינם מאומתים. לורנס היא ככל הנראה הנפגעת העיקרית עד כה: מספר תמונות שבהן היא נראית עירומה לחלוטין כבר הופצו, וההאקרים טוענים שיש בידם עוד עשרות תמונות סלפי וסרטוני וידיאו המציגים אותה בעירום.

אריאנה גרנדה. צילום: Getty Images

"התמונות מזויפות". אריאנה גרנדה. צילום: Getty Images

דוברה של לורנס מסר לאתר Buzzfeed: "זו הפרה חמורה של פרטיות. פנינו לרשויות החוק ונפעל נגד כל מי שימשיך להפיץ את התמונות ברשת".  גרנדה, מצידה, אמרה שהתמונות שבהן נטען שהיא מופיעה מזויפות. פרשת הדליפה, הנראית כאחת החמורות בתולדות הרשת, כבשה בינתיים את המקום הראשון בטבלת Google Trends, עם למעלה מ-2 מיליון חיפושים לשמה של ג'ניפר לורנס.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0