טיים אאוט timeout

גיוס חובה: ספר היוגה שימתח אתכם

| מאת: נעמה רק

יוגיסטים הסכיתו: ספר היוגה של גיל אינלנדר יפתח לכם את התחת אבל גם את הצ'אקרות. קמפיין מימון המונים אחד בשבוע

  • https://static2.timeout.co.il/media/2016/11/sizes/ספר-הווריאציות_h_wo_680_382.jpg
ספר הווריאציות של מדריך היוגה גיל אינלנדר. איור: עופר גץ

מה: ספר הואריאציות, מדריך ביתי לתנוחות יוגה
מי: גיל אינלנדר
כמה: החל מ-30 ש"ח עבור תהילת עולם ומכתב הוקרה נטול ספר עד 250 ש"ח לספר עם הקדשה אישית ושיעור יוגה פרטי
יעד: 5,000 ש"ח

גיל אינלנדר, מורה ליוגה, פילאטיס וקרקס, אסף בשש השנים האחרונות שלל תנוחות יוגה מעניינות בהן נתקל, לצד כאלה שהמציא בעצמו. את הרעיונות הרבים שהצטברו הוא מבקש לאחד ולאגד ב-81 עמודים מעוררי מוטיבציה שיגללו את התורה המיוזעת כולה. הספר אמור להמחיש כיצד לבצע תנוחות ותרגילי אסאנה בסיסיים ואת שלל האפשרויות הטמונות בחובם (להלן – ואריאציות). כדי להפוך הכל לברור ונהיר, גויס המאייר עופר גץ.

ספר הווריאציות של מדריך היוגה גיל אינלנדר. איור: עופר כץ

ספר הווריאציות של מדריך היוגה גיל אינלנדר. איור: עופר גץ

"אני קורא הרבה ספרי יוגה ורובם מציגים את אותן התנוחות הבסיסיות שכל מתרגל מכיר", מסביר אינלנדר. "מה שאני עשיתי זה להוסיף לכל תנוחה פירוט שלם של כל התנוחות שנגזרות מהן, מה שמאפשר למורה או למתרגל לבנות אימון מגוון יותר או להחליף תנוחה קשה שהוא לא מצליח לבצע בתנועה אחרת וכולי. הספר כולל למעלה מ-200 ואריאציות, כך שיש בו המון אפשרויות ותנוחות קישור למי שרוצה לבנות אימון רציף. זה גם נועד להקל על מורים שכמוני אוהבים לחדש ולהציע שיעור מקורי ורענן בכל פעם".

הספר מיועד למורים ולמקצוענים או גם למתרגל המתחיל שבבית?
"אין בספר מונחים מסובכים שנותרים ללא הסבר, הוא מתאים לכל הרמות ולמתרגלים של שיטות יוגה שונות. הוא לא יתאים למי שלא מתרגל בכלל, שלא ניגש לזה באופן קבוע ורציני, כי זה בכל זאת ספר מקצועי".

הקמפיין יסתיים בסוף נובמבר.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 624d517d4844f5