טיים אאוט timeout

למקומות, היכון, טוס: תחרות הריצה שתטיס אתכם לבנגקוק

| מאת: שני הררי

תחרות הריצה הווירטואלית של נייקי תבדוק מתי אתם אוהבים להזיע את עצמכם לדעת

  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/09/sizes/ינשופי-לילה-קרדיט-צילום-דורון-סרי-ואסף-ברנר_h_wo_680_382.jpg
  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/09/sizes/ציפורי-בוקר-צילום-דורון-סרי-ואסף-ברנר_h_wo_680_382.jpg
ינשופי לילה. צילום: דורון סרי ואסף ברנר

כשהייתי בכיתה ו', פתרתי תשחץ ב"מעריב לנוער" וזכיתי בקסטה של ריטה, שהגיעה אליי בדואר והותירה אותי עם התחושה שהגעתי לעולם הזה למטרה אחת בלבד – להשתתף בהגרלות ולזכות בפרסים שווים. נחושה ובטוחה בצדקת דרכי, המשכתי מאז לאסוף פקקים של קולה (חופשה משפחתית בלונדון), לאכול במקדונלד'ס (ג'יפ 4 על 4), לסמס מספרי מזל מאריזות של קורנפלקס (כניסה חינם לצפארי) ומה לא. אין צורך לציין שמאז לא שיחק לי שוב מזלי, ובאופן מפתיע האכזבות שאכלתי כל השנים בתחום משחקי המזל לא ריפו את ידיי.

כשנקרה בדרכי אתגר חדש, ועוד ספורטיבי, כמו אתגר הריצה של נייקי – תחרות הריצה הווירטואלית הראשונה בישראל – תהיו בטוחים שאני הראשונה שאירשם. אז זהו, שפה צריך בעיקר לרוץ: מדובר בתחרות וירטואלית־קונספטואלית המעוניינת ליישב אחת ולתמיד את שאלת השאלות: מי דומיננטי ורציני יותר – הרצים בשעות הבוקר המוקדמות, להלן "ציפורי הבוקר", או "ינשופי הלילה", יעני הרצים בשעות הלילה המאוחרות?

חובבי ריצה מוזמנים להוריד את אפליקציית נייקי פלוס, לצאת לרוץ, ובינתיים האפליקציה תמדוד להם את המרחק, הזמן ועוד'. בתום התחרות, שתימשך חודש ימים, יוגרלו שמונה מאושרים מהקבוצה המנצחת (אני פלוס שבעה, כמובן) שיוטסו לבנגקוק כדי להשתתף במרוץ "we Run Bangkok".

התחרות תחל ב־21 בספטמבר, ההשתתפות בה חינמית לחלוטין ואת כל הפרטים ואופן ההרשמה אפשר למצוא באתר החברה

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: f899107eb0f0d89